Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

mrokasia 19:49, 18 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Helen, baaardzo fajnie z tą hakonką pod klonikiem .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 19:53, 18 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Helen napisał(a)
Czy dobrze myślę, że cis Fastigiata Robusta to forma męska i nie powinna mieć czerwonych owoców? Bo przynajmniej 2 sadzonki mają owoce...
A wszystkie były opisane na doniczkach Fastigiata Robusta...


Nie dobrze Znam tylko jedną odmianę męską, Hilli. Pewnie są też inne, ale nie znam. Fastigiatę Robusta tez mam i to normalne, że ma owocki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:55, 18 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
A, z hakonką ładnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Helen 20:39, 18 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8267
mrokasia napisał(a)
Helen, baaardzo fajnie z tą hakonką pod klonikiem .

Kasia, normalnie miut na moje serce jak Ty to piszesz
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 21:01, 18 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8267
Anda napisał(a)


Nie dobrze Znam tylko jedną odmianę męską, Hilli. Pewnie są też inne, ale nie znam. Fastigiatę Robusta tez mam i to normalne, że ma owocki

Ewa, a przed chwilą w internecie czytałam, że odmiana męska, ehhhh. Dzięki za info
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 21:02, 18 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8267
Anda napisał(a)
A, z hakonką ładnie

Ewa, bardzo dziękuję
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 22:17, 18 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8267
Dziewczyny
Bez namysłu chwyciłam w ogrodniczym barbulę i niską perowskią, bo mi się akurat spodobały. Mam także do posadzenia hakonkę macra.
Myślałam o rabatce wokół judaszowca.
Najpierw widok na pustą część:

I z dalszej perspektywy

I z drugiej strony


____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 22:23, 18 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8267
I teraz moje propozycje - tak

czy tak


Mogę jeszcze dodać 2 kule buksów i dosadzić Carexy montana 'Raureif, które rosną na dalszej części rabatki.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 22:24, 18 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8267
I co tutaj byście zmieniły żeby rabaty się ładnie połączyły?
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 22:29, 18 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen, ja nie wiem, czy da się pożenić hakonkę z perowskią i barbulą. Barbulka i perowskia lubią sucho i ubogo, hakonce trzeba dać korę i nie przesuszać. Może dodać rozchodniki, jeżówki... A montana - chyba woli półcień/cień, a perowskia i barbula pełne słońce... Nic więcej Ci dzisiaj nie powiem, o tej porze myślenie mi szkodzi
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies