Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój

anabuko1 22:04, 29 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23478
Jola_M napisał(a)
i jeszcze wspomnienie ze świątecznego spaceru u rodziców z takimi widokami...

Cudny widoczek
wiśnia Kanzan też bardzo, bardzo piękna
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Jola_M 08:09, 30 kwi 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Kim napisał(a)
Dziękuję Jolu serdeczniepowiem Ci szczerze że nie wyglądają źle no może ta jedna trochę biedniejszaja tam się nie znam ale wydaje mi się żebyś nic nie przycinała ;( myślę że ona odbije i się zabierze

Dalej mam na nie smaka nic mnie nie odstraszyło ( jak narazie) żeby je zakupić

Pozdrawiam i dziękuję


poczekamy i zobaczymy czy odbije dam znać czy sobie poradziła
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 08:11, 30 kwi 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
anabuko1 napisał(a)

Cudny widoczek
wiśnia Kanzan też bardzo, bardzo piękna


no mi też się podoba, nachodziłam się tam po bukowym lesie i napatrzyłam na piękne zdrowe buki, a na moje cały czas czekam, aż puszczą liście
dzięki Aniu za wizytę, pozdrawiam !
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 08:23, 30 kwi 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Wczoraj lało jak z cebra, myślałam, że mi się do domu naleje
ale w końcu wszystko porządnie podlane. Pytanie mam - kiedy najbezpieczniej wysadzać pomidory do skrzynek na zewnątrz, po zimnej Zośce? Uhodowałam już jakieś krzaczki na parapecie i robi im się ciasno


o ludu ile ja mam trawnika - dopiero z takiej perspektywy widać moje podpłotowe wąskie jak makaron rabaty, śmiesznie wyglądają... będziemy poprawiać, będziemy...



____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 21:28, 02 maj 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
dziś buczki dostały kołderkę z serpentynitu przywiezlismy z mężem 900kg w dwóch osobówkach



no i nieśmiało pojawiają się listki, ale już wiem, że będzie mnie co roku wkurzać ta ich pozna wegetacja no chyba, że od następnego roku będą ruszać trochę szybciej. W tym roku miały ciężką wiosnę - szusza, mróz i przesadzanie.



teraz będę mogła rzucić siły na tył domu i moje miejsce na ognisko
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 21:31, 02 maj 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
a na tarasie hosty pięknie wychylają się z doniczki


tulipany już miały kończyć swój koncert, ale jeszcze trwają
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Kim 21:52, 02 maj 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Ładne tulipanki mam podobne u siebie
fajny pomysł z tą hostą w donicy
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Jola_M 18:43, 04 maj 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Kim napisał(a)
Ładne tulipanki mam podobne u siebie
fajny pomysł z tą hostą w donicy


hosty bardzo ładnie wyglądają, ale całą zimę i wiosnę doniczka "pusta"
ten obecny widok wynagradza jednak wszystko
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 19:22, 04 maj 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
śnieg nadchodzi mróz ponoć też - więc zabezpieczenie skrzynek warzywnika full professional wykonane
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Anda 19:36, 04 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Piękne zabezpieczenia
Pomidory najlepiej wysadzać po zimnej Zośce właśnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies