Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Bog 14:56, 13 lut 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Nie wolno dużo myśleć niech psychika wraca do równowagi serio serio
Gosiek33 15:31, 13 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
popcorn napisał(a)


Niech kończą bo mi się papierki skończyły a jeść trzeba. Młoda chce bilety na jakąś kawaliadę nawet nie wiem co to jest hehe


Pewno o tę Krakowską Cavaliadę chodzi?


Dla zakochanych w koniach fajna impreza
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
popcorn 18:50, 13 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nasze popołudniowe zajęcia
____________________
Mój nowy ogródek
hankaandrus_44 19:09, 13 lut 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Co dwie głowy, to nie jedna! Młoda wymiata! Gratuluję i podziwiam!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
AnnaCh 20:17, 13 lut 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Co ja czytam Karola, Wy już u siebie Jupi
Super, życzę wszystkiego dobrego w nowym domku, jesteś wielka, że w tak krótkim czasie ogarnęłaś budowę domu
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Katte 21:17, 13 lut 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Hej , super !
Już u siebie .

Bądź twarda , postaw na swoim - zawsze chłopom się wydaje że można z nas wydoić bo się nie znamy , i każdy kit łykniemy.
poprawki za 2000?
Chyba z koniem na rozumy się pozamieniali .

U mnie idą 70cm pod ziemią , kopał tez wioskowy sąsiad .
Wiec raczej z poziomicą nie robił tego , te rury są z takiej dziwnej membrany , część wody rozsącza się po drodze , reszta leci do zbiornika.
Co to za filozofia , za co tyle pieniędzy .....
Goń ich , jesli cokolwiek trzeba poprawić to daj wioskowemu , niech pokopie weźmie ewentualnie 5 razy mniej .
Albo ja wyślę swojego fachmena heheh ...
Zaoszczędziłam dzięki niemu ze 2000 bo to co koparkowy by wziął , to ten zrobił za połowe tego i ręcznie.
Wykop pod wodę, prąd, odpływy , kręgi pod studni 2 m wgłąb zbiornik 2,5 m wgłąb .
Niezły nie......heheh chłopaki od wykonawcy przecierali oczy że można to ręcznie zrobić .




____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
popcorn 06:16, 14 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki Baby.

Z tym poprawianiem to miało być przy okazji, kwotę powinnam ustalić przed wykonaniem usługi. A tak...

Poprawianie nie znaczy wykonanie od początku, zresztą złożenie do kupy kilku rur i trójników nie może kosztować 2tys, może?

Śpię na swoim łóżku, złożyliśmy wczoraj. W sobotę przyjeżdża szafa i dwie komory. Dziś przyjeżdżają młodej mebelki z poprzedniego domu, w tym biurko. Przynajmniej ona będzie miała urządzony pokój.

Kuzyn wczoraj przywiózł kolegę do pomocy. Ale jedyne co zrobili to rozebranie połowy podłogi żeby wymienić zbyt mocno przycięte panele przy futrynach...

Mam nadzieję że do końca weekendu skończą.

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 06:27, 14 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Dużo pracy ale to wielka frajda samodzielnie złożyć meble i w końcu je używać
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
popcorn 08:41, 14 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzisiaj Ikea. Popatrzymy na regały na książki. A głównie żeby się przejechać i spędzić popołudnie poza kurzem pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
nicol21 10:17, 14 lut 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Fajną podłogę masz, taki fajny, przyjemny i spokojny kolorek .
W ikea zawsze na jakieś walentynkowe lody możecie się wybrać żeby uprzyjemnić sobie wieczór. a potem macie całe 2 dni na porządkowanie, sprzątanie, i pokazanie co tam podziałałaś. No i trochę dłużej pospać . Bo to Ci się należy że hoho! Trzeba siły nabrać na dalsze dni i tygodnie.
Buziole Karola!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies