Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Bog 13:18, 17 lut 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Karola jaki kolor płytek masz w łazience? Uśmiałam się z lampy też miałam pytać skąd ona.
popcorn 16:03, 17 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Szare na podłogach jak wszędzie, na ścianach beż/ecru. Ciut cieplejsze bo wszędzie biele i szarości, nawet podłoga jest taka jaka młodej się podobała, ja chciałam cieplejszy dąb... no ale
Lampę mogłabym zostawić ale jest niebezpieczna. Może znajdę gdzieś nowy klosz...

pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 17:32, 17 lut 2020


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Karolina runiankę mam ,przywiozę dużo 26,nie kupuj !!!!!
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
yolka 17:57, 17 lut 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Też mam runiankę, tę o jaśniejszycc liściach
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bog 18:05, 17 lut 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Biele i szarości bardzo dobra baza dodasz kolor w dodatkach można zmienić jak się znudzą na inne, idzie Ci świetnie w każdej dziedzinie i podziwiam.
Czekam na plany ogrodowe jest ciepło więc niedługo zaczniesz,pozdrawiam.
Konieczki 18:31, 17 lut 2020


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Ja bede dzielis sesleresie jesienna -ta trawa jeat mega (tylko trawy umiem dzielic, bo jak podzielilam zurawki to pozal sie boze zdechly wszystkie)
____________________
Zielonym do góry... :)
popcorn 18:56, 17 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ja też zabiłam milion żurawek, a to niby takie proste... Runiankę chętnie przygarnę w takim razie, dziękuję Wam bardzo!!!

Wymieniłam właśnie listwy w casto na inne, te które mają być pod oknami. Antracytu nie mają, mam nadzieję że czarne nie będą rzucać się w oczy...

Kuzyn montuje listwy, akcja panele chyba dziś się zakończy? Jupi!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Jola_M 21:20, 17 lut 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Konieczki napisał(a)
Ja bede dzielis sesleresie jesienna -ta trawa jeat mega (tylko trawy umiem dzielic, bo jak podzielilam zurawki to pozal sie boze zdechly wszystkie)

Aśka, a jak i kiedy dzielisz seslerie - bo też chciałam się zabrać...ale ja to dość łopatologicznie dzielę, więc nie chcę ich zabić
sorrki Karola, że w Twoim wątku, ale u Asi cicho od roku, więc nie wiem czy czyta Asiu dasz odpowiedź u mnie w wątku? dzięki !!!

____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
popcorn 08:17, 18 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe Jola nie krępuj się! Po to mamy nasze Ogrodowisko

Kuzyn wpadł i wypadł, panele nadal w rozsypce. Coś mi się wydaje że dziś po pracy - nie muszę nigdzie jechać - sobie pomontuję trochę listew...

miłego dnia! Słonko znowu jupi!
____________________
Mój nowy ogródek
Kokesz 09:29, 18 lut 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
Jola_M napisał(a)

Aśka, a jak i kiedy dzielisz seslerie - bo też chciałam się zabrać...ale ja to dość łopatologicznie dzielę, więc nie chcę ich zabić
sorrki Karola, że w Twoim wątku, ale u Asi cicho od roku, więc nie wiem czy czyta Asiu dasz odpowiedź u mnie w wątku? dzięki !!!



Seslerii nie da się zabić dzieliłam ją i przesadzałam o różnych porach, nawet latem. Zawsze przeżyła
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies