Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

jolanka 10:44, 26 cze 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Karola, czytam zazwyczaj po cichutko, co działasz u siebie ale tym razem będę głośno
Ne wiem czy ten Bartek dokończy Ci pracę. Sposób postępowania nazwała bym delikatnie... gówniarski. Facet nie odpowiada na Miele, telefony i po cichutku przyjeżdża coś robić na budowie
Ja bym podjechała tam od razu z prawnikiem albo z kimś innym, na pewno nie sama i albo dała do podpisu aneks do umowy o karach finansowych za przekroczenie terminów czy za opuszczenie budowy albo pożegnała się z panami
Inaczej znowu zrobi Cię w balona za jakiś czas. I na pewno żadnych pieniędzy do ręki. Musisz mieć świadków rozmów albo nagrania. A opinie na forach budowlanych czy F. to swoją droga koniecznie zamieść albo przynajmniej postrasz, że pracy nie znajdzie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
popcorn 11:49, 26 cze 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Napisałam mu wczoraj że prawnik pisze mu pismo i że albo się bierze do roboty albo dogaduję się z kimś innym. I magicznie przeczytał maila tym razem i się pojawił. Powiedziałam muż że grosza nie dostanie dopiero za zrobioną robotę bo ja nie bedę siwych włosów liczyć. Opieprzyłam go na czym świat stoi. Masakra.

Jola masz rację. Ale on ma moją kasę więc niech robi. Jakieś 10-12 tys które albo mi odda albo włoży w te fundamenty. Ponieważ nie odda bo pewnie wydał to niech włoży. Zobaczymy ile zrobi w tym tygodniu twierdzi że chce zakończyć i zalać fundamenty wtedy trzeba trochę czekać. Ja jadę na urlop.

Zobaczymy co w międzyczasie i tak kasy więcej nie dostanie. Jak nic nie będzie dalej robił to z nim zakańczam współpracę. I tak pewnie zakończę czekam na konkrety od tej nowej bardzo chętnej firmy. Próbuję myśleć logicznie i nie stracić zaliczki.
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 13:04, 26 cze 2019


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ręce opadają...
Ale co Cię nie zabije to Cię wzmocni
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Kasia73 13:28, 26 cze 2019


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Karola mocno trzymam kciuki. Kontroluj co robia I KB wyslij na kontrolę bo przy fundamentach to dobrze mieć wszystko sprawdzone

Basilikum 14:34, 26 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
mam nadzieje, z e do soboty bedziesz maiala piekny solidny fundament i ze Bartkowi z ekia nie za goraco, niech duzo wody leja by nie popekalo
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
popcorn 14:39, 26 cze 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia, nie ma szans, nic mnie już nie zabije i taki Bartek to wiesz
nie ma ochoty zarabiać kasy, trudno, ktoś inny mieć będzie.

Kasia, dokładnie, przed betonem kierbud musi się tam zjawić żeby mi fuszerki nie odstawili.

Iza, też mam nadzieję, gorąco jak diabli, ale niech robią jak wcześniej nie robili. W sobotę jakby był beton to już będzie dużo chłodniej 23 stopnie i w przyszłym tygodniu lanie wody.
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 19:46, 26 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Za słabo trzymałam te kciuki normalnie Karola. Znowu coś ci idzie pod górę

Magda ma rację -co cię nie zabije to cię wzmocni. Współczuję problemów już od samego początku tej twojej budowy. Masz rację -opitalaj, wymagają, uruchom prawnika.....i jedź na urlop
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 08:50, 27 cze 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Heh.

Jak jutro tam pojadę powinien być rozłożony styrodur. Podejścia pod łazienkę i WC zrobione, zdjęcia z wczoraj z rana. Kolejne w kotłowni odpływ od pralki bo pralkę będę miała osobno, z suszarką. Niemniej idzie im jak krew z nosa... serio. Chyba szybciej sama bym to wykopała???





Cieszę się z żywopłotu sąsiada wzdłuż domu, wzdłuż ścieżki do wejścia, będę miała ładną cienistą rabatę z zielonym tłem na gotowo
____________________
Mój nowy ogródek
anabuko1 10:13, 27 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
popcorn napisał(a)
Tymczasem na działce.






Bardzo apetyczne rzeczy.Takie i ja lubię i mam.
Ech ter budowy,,, nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli.
Znam to tez z własnego doświadczenia.
Współczuje problemów.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
popcorn 10:22, 27 cze 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ania mam nadzieję że już pójdzie. Zobaczymy jak. Oby... heh

pozdrawiam serdecznie!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies