Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

BASIA8 16:19, 26 mar 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
Hej Karola. Czytam o Twoim ojcu. Przykra sprawa. Co za zachowanie. Jak można wywalić rośliny wiedzac że chcesz je zabrać do swojego ogrodeczka. Ja wiem że łatwo jest oceniać nie znając sytuacji. Ale dla Mnie to jakaś masakra. Nie dziwię się że było Ci przykro i smutno.
Trzymaj się Kochana.
Kawał dobrej roboty zrobiłaś. Masz piękny dom. Suuuper Córkę.
Jesteś wielka w Moich oczach.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 16:34, 26 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pfff no nic. Będę żyć. Jak zamierza się z wszystkimi pokłócić o nic, jego sprawa. Jeszcze żebym czuła się winna czemuś... ok mogłam może częściej tam jeździć albo zabrać wszystko od razu (ale nie mam działki gotowej więc po co marnować rośliny??)
niemniej nie widzę powodu tego wyładowywania złości na moich roślinach. Dla mnie to czysty przekaz. I tyle.

Jutro cały dzień sadzenia jupi!
pozdrawiam Cię serdecznie, jak sobie radzicie??? I nas dzisiaj padło hasło o skróceniu godzin pracy... czyli ucięciu etatów też?

Gośc zużył prawie wszystki gnój wrzucając go do rowu pod miskanty i hostensje... heh... MASAKRA buuuu a myślałam że go tak dużo mam.

Jak sadzić limki i miskanty? Na przemian? Pieć hortek pięć miskantów? Tak żeby nie było sztucznie??? hmmm
____________________
Mój nowy ogródek
nyna76 18:01, 26 mar 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1653
Myślę,że w grupach jak najbardziej, tyle że limki o jakieś 40 cm w przód. To da wrażenie 3 wymiaru. Widziałam tu u kogoś na Ogrodowisku i ładnie wyglądało.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
popcorn 19:06, 26 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki

Front po rozplanowaniu ziemi
____________________
Mój nowy ogródek
AnnaCh 19:19, 26 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No pięknie
Teraz musisz doczepić sznurki do palety, na bank jeszcze jakąś masz i na zmianę Ty i młoda jak koniki z pługiem to równać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Magleska 19:48, 26 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
pięknie


jutro pewnie będziesz sadzić do wieczora


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 19:56, 26 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
Super !
A i muszę pochwalić kuchnię pięknie wyszło
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Katte 20:00, 26 mar 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
SUUUUPER!!
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
nicol21 20:01, 26 mar 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Dom wygląda super, kuchnia zupełnie zgrabnie, rabatka i wiata też. A ziemia daje ładne perspektywy Fajnei będzie. I nie mów że już obornik rozparcelowany cały... ja też chcę!
Głowa do góry, już tyle dałaś radę sama, dasz i dalej. Choć rozumiem, że ciężko jest ogarnąć czemu! A może po prostu jakaś wredna choroba w głowie siedzi i zmienia człowieka?!
Powodzenia! i dopinguję!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
BASIA8 20:16, 26 mar 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
Fajnie że jutro Masz czas dla siebie i dla roslinek oby pogoda dopisała. Działka po wyrównaniu bardzo ładnie się prezentuje. U Nas zdrowo, więc jest ok. Ja boję się myśleć co będzie teraz na marzec i kwiecień mam 1/4 etatu A dalej nie wiem. Coś szef mówił o urlopach bezpłatnych. Mam nadzieję że będzie zdrowo. To powoli damy radę.
Trzymaj się Cieplutko.
Buziaki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies