Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 11:24, 25 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Chyba tak Niemniej jedza, chyba piją bo wody jakby mniej, brudzą, chyba to jednak kurczaki buahahahaha


Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
mrokasia 11:44, 25 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Biedne kury, spokoju nie mają, za celebrytki muszą robić i w blasku fleszów żyć .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
popcorn 11:49, 25 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Haha Zaglądam do nich parę razy dziennie czy wszystko oki
Młoda była teraz, mówi że biała była na desce na zewnątrz ale czmychnęła jak tylko ją zobaczyła
Biała to Hedwiga hahaha (jak sowa z Harryego Pottera

więc może jest światełko w tunelu
____________________
Mój nowy ogródek
hankaandrus_44 12:17, 25 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
One są dzikuski, człowieka nie widziały normalnie chodzącego koło nich. Kury w zasadzie są towarzyskie i na głos gospodyni powinny reagować. Może za każdym razem odzywajcie się do nich jakimś jednym sygnałem: taś, taś, dziób, dziób, albo inaczej. Ale zawsze tak samo. One nie umieją mówić, ale są mądre. Załapią.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
deszczowymaj 12:26, 25 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Karola ja już uwielbiam te Twoje kurki świetne są

Parę dni minie i na pewno się przyzwyczają ..wiesz to dla nich jak przeprowadzka ze slamsów do Las Vegas

Kurki Celebrytki
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
BASIA8 12:34, 25 maj 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Karola będą fotki u Nas lada dzień, telefon już jedzie z reklamacji
Buziaki dla Was przesyłam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
gobasia 12:43, 25 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Weż je wystrasz na wybieg i zamknij drzwiczki na kilka godzin.Tak do skutku aż zaczną same wychodzić.2-3 dni i się oswoją
chyba,że deszcz pada ,to nie
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
popcorn 12:47, 25 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Otwarłam pół kurnika na oścież, połowa przodu służy do wchodzenia czowiekowi by posprzątać. Siedzą a przed nimi wybieg jak na dłoni, niech się napatrzą

Jutro rano jak zjedzą je wygonię na dwór Dziś pogoda niepewna, nie mogę tak latać tam i z powrotem też bo praca, do 17tej jeszcze kupa czasu. Zobaczymy Pewnie tak zrobię
Michę z jedzeniem im wystawię na deskę do wchodzenia, żeby je zmotywować póki co
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 16:27, 25 maj 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Kury wyglądają jak by im było zimno takie są przytulone do siebie. Ciocia na swoje kury wołała cip cip cip one wtedy zbiegały się wszystkie i dostawały jeść bo ziarno wróble wyjadały więc nie leżało na stałe.Wróble szybko zorientowały się że u ciotki jest fajna stołówka więc w pobliżu zakładały gniazda i ciotka musiała ograniczyć dostęp do jedzenia.Chmara wróbli potrafi zjeść dużo zboża.
popcorn 16:36, 25 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dobrze wiedzieć Dziękuję! Za chwilę kończę pracę, popadało więc w ogrodzie nie zrobię za wiele, zbierzemy parę truskawek, pobawimy się z psem, wygonię kurczaki i dam im sobie pochodzić godzinę czy dwie, zamknąwszy uprzednio kurnik, bo wczoraj znalazły drogę z powrotem w trzy minuty
Ich tam było mnóstwo, jeden na drugim, myślę że nie znają innego życia i tyle... liczę że się przyzwyczają i znormalnieją hehe

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies