Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 07:23, 27 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzień dobry!



Obwódka z cebuli buahaha
____________________
Mój nowy ogródek
vita 07:33, 27 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
popcorn napisał(a)



Wszystko na biało Karola, przy takiej karmie to dopiero pyszny rosół by był! Ale nie rozwinę tematu.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
popcorn 07:37, 27 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hahahaha Nie wiem czy by mi łyżka w gardle nie stanęła. Fajne mamy te kuraki. Jak trzeba je będzie mordować to się zapłaczę pewnie no zobaczymy.

Korę musze zdobyć w mega ilości wtedy może ten front nie bedzie mnie tak drażnił. Niech te ro śliny rosną i nabiorą masy, takie szczypiorki wrrr

pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
antracyt 07:47, 27 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11634
popcorn napisał(a)
Dzień dobry!



Obwódka z cebuli buahaha

Apetyczne te truskawki Moje powoli zaczynają łapać kolor.
Czym będziesz podsadzać czosnki?
U mnie obwódka ze szczypiorku, teraz kwitnie i wygląda lepiej niż ozdobne czosnki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Sonka 07:58, 27 maj 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
No i wszystko Ci wyszło, cieszę się razem z Tobą. Oby dalej tak trwało już na zawsze. Ogarnełas kupę spraw. Kur nie zazdroszczę, zawsze mieliśmy kury, twraz też byłabym do nich sama, zresztą kurnik przerobiony na pomieszczenie przy wiacie na samochody.Wiem, że kury też potrafią się przywiązać do człowieka, kaczki również.Dzieci jak były małe to nosiły kury, syn kurtkę a corka miała kaczkę swoją. Ja zawsze nożyczkami przycinam te liście czosnków.Ale już masz pięknie i smacznie.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Kasya 08:07, 27 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41862
popcorn napisał(a)
Hahahaha Nie wiem czy by mi łyżka w gardle nie stanęła. Fajne mamy te kuraki. Jak trzeba je będzie mordować to się zapłaczę pewnie no zobaczymy.

Korę musze zdobyć w mega ilości wtedy może ten front nie bedzie mnie tak drażnił. Niech te ro śliny rosną i nabiorą masy, takie szczypiorki wrrr

pozdrawiam!!!

Najwyżej dasz komus na przechowanie te pare kurek i juz śliczne są
A pamiętasz odmianę truskawek ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
popcorn 08:22, 27 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Czosnkowe liście miały być przykryte przez rozplenice, ale one za wolno rosną. Mogłabym poprzycinać te liście ale stwierdzam że są pilniejsze i ważniejsze sprawy niż to może jednak to zrobię
Front jak się zagęści powinien wyglądać lepiej, na razie są za duże odległości między roślinami a i tak ich tam posadziłąm mnóstwo! I tak cud że chwasty mnie tam nie zżerają, mogło być gorzej!

Krysiu fajne te kuraki, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie

Kasiu jakoś nie widzę żeby ktoś chciałby się zaopiekować kurami na zimę Truskawki honeone i Albion na pewno, plus jeszcze poziomkowa ale ona dopiero co sadzona więc nawet nie kwitnie, pewnie za rok. I jakieś inne na pewno też, to taki miks, moja zbieranina plus kupione przypadkowo po parę sadzonek.

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 08:22, 27 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Kocham czosnki ozdobne...tylko te liście mnie wnerwiają.
A truskawki no właśnie daj nazwę. Będę musiała posadzić kilka krzaczków.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Konieczki 11:37, 27 maj 2020


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Karola co ty z jajkami będziesz robiła jak Ci te 8kur zacznie nieść

A moje czosnki przepadły...

Front i tak fajnie wyglada
____________________
Zielonym do góry... :)
popcorn 11:40, 27 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Liście czosnków to porażka. No ale...

Kurek jest 7, nadmiarem się nie przejmuję, są sąsiedzi i rodzina przecież która każdą ilośc weźmie a jak czasy będą ciężkie to bedę sprzedawać wraz z zielskiem z ogrodu... jak urośnie

dziękuję Lepiej niż wykopki czy chwastowisko, chyba
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies