Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Mgduska 08:25, 02 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
W całym swoim życiu nie doceniałam koguta! Wydawało mi się nawet, że kogut to gapa, kury się przy nim najedzą, a ten tylko chodzi i gada. Teraz widzę, że stado ma swoją filozofię i bez koguta jednak słabo
____________________
Sałatka pokrzywowa
popcorn 08:27, 02 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia beczka z aledrogo po syropie z bzu z Węgier została naklejka. Musi być czysta po spożywce, nie chcesz jeść oparów. W środku na dnie betonowy pustak fundamentowy i na nim wiaderko na drewno, ocynkowane, z amazona (sprzedawane jako przenośny grill bo na nim też mały ruszt był).
Działa.

Kurki dają radość, młoda chciałaby więcej buahahaha

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 08:47, 02 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
popcorn napisał(a)
Madzia beczka z aledrogo po syropie z bzu z Węgier została naklejka. Musi być czysta po spożywce, nie chcesz jeść oparów. W środku na dnie betonowy pustak fundamentowy i na nim wiaderko na drewno, ocynkowane, z amazona (sprzedawane jako przenośny grill bo na nim też mały ruszt był).
Działa.

Kurki dają radość, młoda chciałaby więcej buahahaha

pozdrawiam!


no właśnie nie chcialam po oleju...dlatego tak dopytuję
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
deszczowymaj 09:53, 02 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Kurki już czują się jak u siebie super
fajny grill ..a co tak mało tej kiełbaski ? sama bym to w minutę opitoliła
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
popcorn 09:54, 02 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ja jedną, M dwie, pies jedną
____________________
Mój nowy ogródek
deszczowymaj 09:57, 02 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Pfffyyy
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
beta 10:06, 02 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Hej Karola...przebiegłam po Twoim wątku od początku...trochę żałuję, ze nie mogłam zatrzymać się na dłużej...
Karola, jestem pod mega wrażeniem Twojej osoby...Kobieto, żeby dom stawiać samej to trzeba mieć jaja...nie jeden facet wymięka przy budowie własnego domu...jesteś dla mnie heroską...piękny dom postawiłaś...podziwiam i szacun

pięknie ci tam wszystko rośnie...wiadomo, ze zawsze by się chciało więcej i lepiej....kury są przeprzeprzecudowne

miłego dnia i będę zaglądać...choć twój wątek pędzi niesamowicie i ne wiem czy nadąze
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
popcorn 10:46, 02 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Beatko witaj i zapraszam

wiesz może trzeba nie mieć jaj i być taką co nie moze i nie umie, takim w życiu lepiej... a ja mogę więc mi nie trzeba pomagać i nawet nie trzeba się pytać jak tam idzie i leci bo wiadomo sobie poradzi... z tym że do d.. być takim czołgiem, ale inaczej nie umiem, zresztą jak sama sobie nie poradzę to nie mam... no i kółko się zamyka.

Kurki mnie cieszą obecnie. Stresuje zatkana rura, dziś chłopaki mają przyjechać wleźć do szamba i zobaczyć kamerką co jest grane... oby to coś dało łatwo się popchnąć czy usunąć bo inaczej kicha, strach się bać ile to będzie kosztować

Pogoda ładna, chwasty rosną, ale wszystko inne też Pogrupowałam hosty, będę sadzić, tylko kiedy hehe. Niedoczas wieczny.

Ale front odchwaściłam wczoraj, plus rabatkę z ziołami przy tarasie, jeszcze dwie rabaty przy domu mi zostały.

Byle do przodu!

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 12:40, 02 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Truskawki, codziennie tyle, nie jest źle

Kurki siedzą na zewnątrz w słońcu w kompostowniku haha
____________________
Mój nowy ogródek
Mgduska 12:49, 02 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Serce rośnie Szczęśliwe kurki = smaczne jajka!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies