Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 22:00, 03 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudna ta motyczka!!! Chcę!!!

____________________
Mój nowy ogródek
antracyt 22:03, 03 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11607
Jest dobrze
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwia_slomc... 23:15, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915


Nie słowik, inne ubarwienie i dziób

Podobny do piegży lub cierniówki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 07:36, 04 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hehe oki oki Miłego dnia!!!
____________________
Mój nowy ogródek
beta 07:50, 04 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
popcorn napisał(a)
Cudna ta motyczka!!! Chcę!!!



zarąbiste klimaty

jak z winiarni
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
popcorn 08:10, 04 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Miło po pracy ugotować coś i usiąść w słońcu na chwilę. Zjeść i do odchwaszczania buahahaha
ale kończę, powoli! Pewnie tylko po to żeby zacząć od początku

Front ogarnięty, zamówilam korę, będzie w przyszłym tygodniu, jak rozłożę to obfocę. Coraz bardziej zielono dookoła a był pasek brzowej gliny... brrrr

Posadziłam luźne walające się dookoła rośliny w doniczkach, jakiś pojedynczy szparag, szałwia, piwonia, przywrotnik... tak to jest jak się woziło rośliny na raty od Rodziców
dziś wymelduję rutewki w bardziej cieniste miejsce bo cierpią, w to miejsce posadzę małe rozchodniki które w doniczkach ledwo żyją. I wtedy zostanie mi tylko hostowiso do zrobienia. Pewnie nie dzisiaj, ale...

Opryskaliśmy bukszpany i bób na mszycę i larwy, zobaczę po południu jak się mają.
Kurki wypuszczone ochoczo wymaszerowały rano i rzuciły się na jedzenie. Woda wymieniona, zajrze do nich w południe. Pies dostał resztki z obiadu też zadowolony

Miłego dnia!!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Mgduska 08:16, 04 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Żyć nie umierać! Dobrej pogody!
____________________
Sałatka pokrzywowa
popcorn 08:25, 04 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wzajemnie Magda! Mogłoby trochę obeschnąć, cud że cokolwiek rośnie jeśli na wierzchu glony i zielona obślizła ziemia. brrrr. Kupa roboty mnie tu czeka przy ściółkowaniu i mieszaniu z czymkolwiek żeby to trochę urobic heh

pozdro!
____________________
Mój nowy ogródek
hankaandrus_44 08:25, 04 cze 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Widzisz jak się unormowało z kurkami. Już są szczęśliwe, mają swoje miejsce na ziemi. O niebo lepsze od tego co miały. Bez tłumu i przepychanek. I gospodyni szczodra, jedzenia nie żałuje. Zieleninka na śniadanie, obiad i kolację, nie to co tam, sztuczna karma.

A jak jeszcze drzewka podrosną w ciągu sezonu, to i z tarasu będziesz miała widok jak z bajki. Powodzenia. Miłego dnia.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
popcorn 08:30, 04 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Haniu też się cieszę
Mam tam na ich wybiegu kompostownik, więc sobie tam grzebią też, codzienna dostawa świeżej trawy i chwastów hehe

Nadal śpią jedna na drugiej wcisnięte w jeden róg kurnika... ale może coraz bardziej szcześliwe są

Buziaki Haniu miłego dnia!!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies