Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Krys 19:12, 31 sie 2019


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Karolina super ,że dom już rośnie a warzywa jak nie u Ciebie to gdzie ,jesteś królową warzyw
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 07:38, 01 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu dziękuję buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
nicol21 19:49, 01 wrz 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
3 tyg przerwy a tu dom prawie stoi. Dach tuż, tuż... super że w koncu wszystko idzie tak jak powinno iść od początku. Ty już na te święta się planujesz wprowadzić?! Wow. Jak przeczytałam to myślałam że o kolejnych pisałaś , ale podoba mi się takie tempo!

Warzywnik pewnie że ładnie rośnie - dobry podkład i wyniki są. Ozdobne też tak będą szaleć.

Powodzenia z resztą, udanego urlopu!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 19:56, 01 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki Ewelina

Właśnie kupiłam loty do Czarnogóry na przyszłe wakacje buahaha ale za 166 zł w obie strony to się nie było nad czym zastanawiać

Nie mogę się doczekać sadzenia tutaj. Za miesiąc chłopaki powinni zająć się ogrodzeniem i ułożeniem krawężników i postawieniem wiaty na auta i będę mogła powoli przenosić roślinki i sadzić je docelowo
Potem cała reszta oczywiście. Ale na zewnątrz zostanie tylko ocieplenie i tynki i kostka (ale podkład i podbudowa będzie przygotowana i ubitą więc to już niewiele).

Myślę że święta w nowym domu są do zrobienia. To mały domek szybko idzie. Konstrukcja prosta projekt ekonomiczny będzie dobrze

Pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 08:21, 02 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pada. Pod Krakowem (jeszcze) nie. Poproszę o suche 3 tygodnie na dach. Ładnie proszę???
____________________
Mój nowy ogródek
mira 08:26, 02 wrz 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
popcorn napisał(a)
Prawie
Niemniej dobrze to idzie. Od poniedziałku dach. Za miesiąc powinien być gotowy. Potem ekipa będzie robić odwodnienie, ogrodzenie, wiatę na auto a w środku szaleć elektryk i gość od instalacji wodkan

Nie mogę się doczekać

Warzywa super rosną. Nigdy nie miałam buraczków takich fajnych i kapusty i kalafiorów i brukselki. Ale fajowo mam nadzieję że rośliny ozdobne też tak będą rosły


Też tak będą rosły - masz więc dobrą ziemię a na pewno bedziesz ją jeszcze szprycować .

Karola czekam na deszcz no nie dogodzi każdemu to u mnie niech pada a u Ciebie nie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
popcorn 08:29, 02 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe. U nas pada. Chłopaki nie przepadają za pracą w deszczu i wcale im się nie dziwię. Co to za robota. Ja wiem że deszcz roślinom potrzebny. Ale nie było źle do tej pory. Nie mam tam jeszcze wody i bez podlewania zbytniego się obyło. I wszystko ładnie rośnie. Tylko 1 krzew borówki usechł, reszta sobie radzi.

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
mira 08:31, 02 wrz 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Od razu na etapie budowy łap deszczówkę z dachu - jakiś zbiornik chyba że już zaplanowany
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
popcorn 09:21, 02 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie mam dachu hehe. Deszczówkę będę łapać z wiaty garażowej myślę. Chyba że za domem też jakiś zbiornik uda nam się postawić

Dzięki Mira każda rada mile widziana
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 07:54, 03 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Leje cały czas. Buuu. Mam nadzieję że wykop pod wodę się nie zacznie zapadać. Pytanie czy chłopaki pracują jeśli ma lać nadal? Heh. Przyszły tydzień też zapowiadają mokry...

no nic. Zobaczymy. Wpływu na to nie mam. Miłego dnia w pracy!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies