Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

AnnaMS 14:14, 26 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Jesteś zuch dziewczyna, co tu dużo mówić Już niedługo z górki, same przyjemne rzeczy zostaną jak urządzanie domu i ogrodu Wiem, wiem, jeszcze troszkę ale do celu mkniesz jak burza Pozdrawiam
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
popcorn 14:34, 26 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ania dzięki. Jeszcze trochę nerwówki a potem będę wybierać sofę I walczyć z młodą o kolor ścian w jej pokoju Czekam najbardziej na ogród. Na razie po wyrównaniu działka wydaje się olbrzymia, jak jest trawa zdrapana do gołej ziemi. Po ogrodzeniu może efekt nie będzie tak bardzo się rzucał w oczy?

Póki co czekam na urlop, jeszcze chwilę. Też szybko zleci. A na wtedy muszę mieć poukładane kolejne ekipy. I ich nadzorować jakoś zdalnie... Mam nadzieję przez 10 dni nie spieprzy nikt niczego???
____________________
Mój nowy ogródek
BKosimkArt 16:14, 26 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Boskie warzywka masz, co Ty im dajesz, się pytam??

Idzie jak burza ta budowa, nie wyjdę chyba nigdy z podziwu dla Twojej osoby...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
greg66 16:16, 26 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
Witaj Karolina
Jesteś niezła kobitka, masz te moc i werwę i przez do przodu nie patrząc na kłody jakie budowlańcy rzucaja pod nogi. Czytam i kibicuję i życze jak najmniej partaczy.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
popcorn 19:09, 26 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dostały koński nawóz przy sadzeniu i to tyle. Klasa IIIB gleby z tego co pamiętam. Chyba nie najgorsza. Glina oczywiście, glina za mną łazi całe życie

Nie ma co podziwiać Basia, chcę mieć gdzie mieszkać, już dwa lata u Rodziców jestem... nie mogę narzekać boscy są i pomagają i nie wchodzą w paradę ale chciałabym mieć własny kąt i ogród. I robię wszystko żeby go mieć. Znowu. Nikt mi już nie każe go sprzedać Chyba że bank buahahaha no ale może nie będzie tak źle... no i na pewno nie były mąż.

Rozwód to nie koniec świata, dzięki bogu się zdobyłam na to bo bym się męczyła do końca życia a życie mamy jedno. Za dużo czasu zmarnowane i tak!

Cześć Grzesiek dzięki!

U nas lało, w Krakowie nie. Więc na działce raczej sucho. Mateusz dzwonił że trzeci raz musi domówić drewna. Dosłownie czterech desek mu zabrakło rany boskie. ciekawe co ja zrobię z tą ilością, ile to już? 6ty kubik drewna? Serio? Hmmmm...
Beton zamówiony. Jutro kierbud oceni czy wszystko gra. Ewentualne poprawki zdążą zrobić chłopaki jakby co.

Robię właśnie rozpiskę rzeczy które są do zrobienia i próbuję ogarnąć czy rzeczy mogą być robione równolegle...
____________________
Mój nowy ogródek
MARIA 20:08, 26 sie 2019


Dołączył: 09 lis 2014
Posty: 107
hej

codziennie oglądam Twoje zmagania i też jestem pod wrażeniem

ogromnym

a tak się składa ,że będę potrzebowała desek , które mogą być pobudowlane ( chyba ) , a że mieszkam niedaleko ,to może jakoś się dogadamy

patrzę na Twoje zdjęcia i nie pamietam , czy stemple też miałaś , bo też będą mi potrzebne

powodzenia

____________________
popcorn 20:24, 26 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cześć

Stemple też są

____________________
Mój nowy ogródek
MARIA 20:40, 26 sie 2019


Dołączył: 09 lis 2014
Posty: 107
to super

musimy się spotkać !
____________________
sylwia_slomc... 22:52, 26 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Kilka dni nie zajrzałam, a tu proszę chałupa prawie stoi Brawo ekipa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Nikita 03:02, 27 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
popcorn napisał(a)
Zaklepana ekipa do wody, ogrzewania podłogowego, tynków, wylewki w trakcie........... Malowanie sama pomaluję.

Jak to "sama pomaluję"? A od czego ma się koleżanki z Polski centralnej?
Przyjedziemy, pomożemy, pomalujemy...potem mała aranżacja mebli i gotowe....a i jeszcze ci choinkę Bożonarodzeniową ubierzemy.

Buziaki Carola. Tęsknimy bardzo !
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies