Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

nicol21 13:49, 03 wrz 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
No już się pogoda i mi tutaj kiepści... oby niebawem przestało padać u Ciebie i oby dach ruszył, bo to pozwala na wiele.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 14:49, 03 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
U nas wyszło słońce, nie wiem jak pod Krakowem?

Myślę ciężko nad płytkami. Mam kupione do łazienek. Na resztę podłóg wymyśliłam beton architektoniczny/mikrocement. Właśnie rozmawiałam z kolegą architektem który ma i sobie chwali jest parę firm w Krakowie które to robią. I cena jak za płytki z klejeniem... a nie ma fug! Bardzo mi się podoba pomysł

Jutro spotykam się z gościem który je kładzie. Dogadamy się mam nadzieję Jupi! A może ktoś z Was ma???
____________________
Mój nowy ogródek
MARIA 18:20, 03 wrz 2019


Dołączył: 09 lis 2014
Posty: 107
pod Krakowem to nawet ciepło się zrobiło

nie padało cały dzień ,może do 12 , a potem coraz jasniej

jutro i w czwartek ma być bardzo ładnie , ale bez upału

idealna pogoda do budowy

pozdrawiam

____________________
popcorn 19:21, 03 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Niech tak będzie dziękuję
____________________
Mój nowy ogródek
Katte 20:35, 03 wrz 2019


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Hej chętnie bym ten deszcz przyjęła u siebie - U mnie popadało w nocy no i tyle to by było - pozniej znowu było słońce ;-/ Ja potrzebuję deszczu .... !
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
popcorn 20:46, 03 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasia, chętnie Ci wyślę. Tylko jak to się robi??? Jutro jadę obejrzeć posadzki mikrobetonowe i gość mi rzuci cenę za moje... No i obejrzę ile chłopaki zrobili na dachu. I muszę ściągnąć babkę od okien bo jutro dobrze byłoby podpisać umowę, wpłacić zaliczkę i niech się dzieje.
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 09:36, 04 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Słonko świeci! Pracy dużo. Ścigam panią od okien miłego dnia wszystkim!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:14, 05 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Chciałam wrzucić zdjęcia ale od wczoraj nie mogę? Też macie problem???

Myślałam że robią dach a tu nadal ściany... działowa na poddaszu (po co???) i szczytowe ponad wieńcem. Hmmm no nic. I tylko dwóch chłopaków a było 4-5. Mam nadzieję od poniedziałku się to zmieni.

Zebrałam maliny, parę ostatnich ogórków, milion cukinii i kabaczków oczywiście i trochę malin. Brukselki będą i parę kalafiorów i kilka kapust. Ale fajnie

Od sąsiada dostałam winogrona i pomidory, pełen wypas

Dom zalany po opadach deszczu i mnóstwo resztek betonu po pościąganiu tych szalunków belek i podciągów. Wygląda okropnie. Bloczki nasiąknięte. Heh. No nic. Póki co jest słońce. W weekend chce posadzić miskanty w przechowalni bo nie mogą na zimę stać w doniczkach. A raczej ich nie posadzę docelowo bo się nie zanosi na razie buuu
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 14:49, 05 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Na pogodę wpływu nie masz, mnie też potrzebna by działać dalej, ale coś na weekend straszą deszczem
Ja zaczynam zakupy cebulowe. E Carref...r drogo jak pieron, ale w LM na sztuki całkiem przyzwoicie i cebule dorodne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 18:45, 05 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Sylwia a jak Benex? Ja jak wybrałam dużo (za 300 zł) zadzwoniłam i dali mi ceny hurtowe. Ja cebule za rok jak dobrze pójdzie
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies