Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 19:11, 17 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Makao_J napisał(a)
Duża ta szklarenka. Tak przynajmniej na zdjęciu widać.

Szacun że sama to murujesz.


Ma mieć niecałe 15 M2. Nie sama
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 19:14, 17 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Basia, mam nadzieję że będzie ładnie!!!

Sylwia, ten tydzień ma przynieść przelotny deszcz, mam nadzieję u Ciebie też popada!!!

Mikdan, owoce na wierzch ciasta, następnym razem wymieszać, miałam nadzieję że opadną trochę ale chyba ciasto za gęste?
I tak, żeby biszkopt nie opadł trzeba walnąć upieczonym o blat czy podłogę
Sąsiadki nadal unikam...


Dziś piernik



Basia, pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
AnnaCh 19:49, 17 sie 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ja pierdziu 1177 postów, no nie ma mocnych, żebym przeczytała
Widziałam super zbiory, busz na przedzie i Twoją murarkę
Pozdrawiam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
KasiaBawaria 21:40, 17 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Bombastyczna szklarnia mi nawet truskawki zle owocuja.Chyba sie boje poziomek
____________________
Zapraszam na kawe
popcorn 07:46, 18 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ania, pismo obrazkowe i starczy Pozdrawiam serdecznie!

Kasia, truskawki w pełnym słońcu i na pewno się udadzą! Poziomki raczej w półcieniu, to roślina runa leśnego, u mnie za domem sobie nieźle radzą

Dziś zachmurzenie pene, zero słonka, czas nadrabiać pracę po lenistwie długiego weekendu Miłego dnia!!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 09:07, 18 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Lubię mój werbenowy busz na froncie


Bukszpany na razie czyste, ale u sąsiada mnóstwo gąsienic, myślę o pryskaniu któregoś wieczora...
____________________
Mój nowy ogródek
Sonka 09:11, 18 sie 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2269
Moim marzeniem zawsze była szklarnia, ale zawsze były inne priorytety, teraz już mi tak nie zależy.
Ten foliak coraz bardziej zaczyna mi się podobać, on to nawet w ozdobnej części ogrodu będzie dobrze wyglądał.
Może i ja się skuszę na takie cudo. Jak te elementy są łączone i co w razie zniszczenia jednego płata? Ciekawam z jakiego materiału jest wykonany.
Ogród rośnie i rosnie i pięknieje, warzywa mnie zachwycają.Pozdrawiam
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Agania 09:16, 18 sie 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
O jak smacznie...co jak to walnąć biszkoptem o podłogę
Wytaruję szklarni?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
popcorn 09:22, 18 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysia, zawsze chciałam mieć szklarnię, w poprzednim ogrodzie się nie udało, teraz powinno Zmotywował mnie motyw zimowania kuraków, podobno ma im być tam cieplej? Konstrukcja jest z pełnego drewna świerkowego, elementy mają naciągniętą folię. W razie zniszczenia przypinasz kwałek folii do zniszczonego trójkąta, i tyle. Taki spinacz do drewna mam

Agatko, jeszcze nawet zaliczki na szklarnię nie płaciłam. Zamówiona na koniec września, więc jeszcze chwilę.
Ciasta piekę bo jajka się produkują i owoce też teoretycznie zdrowsze takie słodkości niż te ze sklepu...

na zimę słoma na podłogę szklarni, po zimie przysypię workowaną ziemią, przekopię i sadzę?

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaBawaria 11:10, 18 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
popcorn napisał(a)
Ania, pismo obrazkowe i starczy Pozdrawiam serdecznie!

Kasia, truskawki w pełnym słońcu i na pewno się udadzą! Poziomki raczej w półcieniu, to roślina runa leśnego, u mnie za domem sobie nieźle radzą

Dziś zachmurzenie pene, zero słonka, czas nadrabiać pracę po lenistwie długiego weekendu Miłego dnia!!!


U mnie truskawki lapie plesn. Nie wiem co im nie pasuje, rabata w pelnym sloncu. Juz zmienialam ja, bo podobno nie mozna dluzej niz 3 lata w jednym miejscu.Mam nadzieje na truskawki, jak wymuruje podwyzszone rabaty bo na nich rosnie u mnie wszystko jak oszalale.
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies