Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 08:48, 13 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Będzie tylko szyba Madzia. Żadnych drzwi. Listwa odpływowa w podłodze i szyba z boku. I tyle. Tak miałam poprzednio i było dobrze
____________________
Mój nowy ogródek
Dorii 09:05, 13 wrz 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Nikita napisał(a)

Ja łazienkę tak widzę: kabina na dłuższej ścianie (żeby było więcej miejsca przed wc, ale to już musisz sama zobaczyć bo nie wiem ile tam jest miejsca), obok umywalka (może być taka dłuższa …90 cm …jak się zmieści), pod umywalką koniecznie wisząca szafka, potem wanna (kształt według upodobań).
Wc z lewej strony drzwi (na wprost wejścia nie robi się muszli…to bardzo źle wygląda i jest nieestetyczne), tuż obok wc możesz powiesić taki wąski a wysoki słupek (szafkę na różne przydasie które w łazience powinny być „pod ręką”).


PS. Leczo się robi !!!!!


O tym wcześniej pisałam, zmieścisz tam?

Też mam tylko szybę w jednej z łazienek i to tej małej. Uwielbiam ten prysznic a w górnej mam drzwi i porażka.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Nikita 09:07, 13 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Carola, Dorii - takie kabiny są najlepsze...pięknie się prezentują, nowoczesny design, minimalizm przestrzenny (nie zagracają łazienki) i do tego łatwe w utrzymaniu czystości.
Brawo Wy!!!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 09:20, 13 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Czekam na ściankę działową bo na razie łazienka, toaleta i kotłownia to jedno wielkie pomieszczenie Wtedy zobaczę jak to się wszystko ma do siebie. W przyszłym tygodniu będzie wiadomo. Tylko szyba wtedy nie jest tak gorąco jak w saunie w zamkniętej kabinie, już sobie tego nie zrobię nigdy

buziaki dzięki Dziewczyny
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:55, 13 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Właśnie wymyśliłam że jak jutro pojadę na budowę to mogę umieścić drzwi wejściowe trochę w lewo lub w prawo, czyli jest jakaś opcja manewru jeszcze. Pytanie gdzie jest opływ od WC zrobiony hmmm

Włóknina przyszła. Truskawki w skrzynkach. Jutro rano odstawiam młodą na konie a ja jadę sadzić

Mateusz skończył wieńce. Od poniedziałku ściąga rusztowania obejmy szalunki. Robi przyłącze wody. We środę przychodzą chłopaki robić dach. Konstrukcja zajmie im z tydzień.
Ścignęłam gościa od koparki. Gościa od dachówki. Gościa od okien. Gościa od drzwi. Czeeeeeekam...
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 15:09, 14 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pół dnia na działce. Musiałam przekopać ten kawałek, wybrać rozłogi chwastów i posadzić truskawki na włókninie. Zajęło mi to dobre parę godzin...






Gotowe z obornikiem


____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 15:25, 14 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Byłam też na chwilę w szkółce po sąsiedzku u Hajdrowskich. Duże drzewa mają ale strasznie drogie buuuuu
Może na coś się szarpnę na wiosnę. Szkółka robi wrażenie. Ale posłuchałam trochę rozmów ludzi i albo mnie drażniła ich niewiedza i ignorancja. A tych zapaleńców do których chyba nadal się zaliczam hmmm miałam ochotę pacnąć. Serio? To tylko zielsko?
Przesilenie. Czas na urlop i odpoczynek. Mam ochotę posadzić co mam i odpocząć. I na spokojnie zastanowić się co dalej i jak dalej.

Parę fotek ze szkółki







____________________
Mój nowy ogródek
MARIA 17:02, 14 wrz 2019


Dołączył: 09 lis 2014
Posty: 107
Hej
Nie wiem czy słyszałaś o szkółce w krzywaczce
Tam ceny są dużo lepsze
Ja tam zaglądam kilka razy do roku i prawie zawsze wracam z pełnym autem
____________________
popcorn 18:48, 14 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe. Nie. Ale dzięki Wybiorę się Może razem pojedziemy
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 21:20, 14 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Widziałam się z gościem od wody i ogrzewania. Łazienka będzie wyglądać tak, mniej więcej. Kabina i wanna i umywalka nie trzymają skali, nie umiem zmienić wymiarów bo program wybiera z istniejących elementów. Ale wstępny zarys jest. Nie będzie źle

____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies