Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 20:03, 18 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie bardzo mam inny pomysł. Mateusz przypilnuje wszystkiego. Ma do postawienia komin w tym tygodniu i ścianki działowe. Potem może robić ogrodzenie. Kłaść krawężniki i odwodnienie wokół domu. Wkopywać studzienki. Potem jak będzie dach go ocieplić, dach i strop. Strop obić drewnem. Postawić wiatę na samochody i zrobić dach na niej. I będzie pewnie listopad.
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 09:48, 19 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jutro widzę się z Mateuszem. Biorę kredę i malujemy, chcę przesunąć drzwi wejściowe do łazienki. Dziś przychodzi toaleta i umywalka, mam nadzieję w jednym kawałku.

Gość z koparką wczoraj rozwiózł i rozplantował całą ziemię. Muszę zobaczyć jak mu wyszło. Będzie potrzebny jeszcze przynajmniej na jeden lub dwa dni. Do wiercenia otworów pod słupki ogrodzenia i kopanie odwodnienia wokół domu. ale najpierw musimy mieć dach!!! heh

Zadzwonił wczoraj do mnie - a co robimy z tym drzewem przy domu. Ja na to jak to co robimy proszę go nie dotykać buahahaha. Brzmiało jakby miał je wyrywać z korzeniami. Dookoła domu będę miała skarpę. Zanosi się na hostowisko za domem, jupi
____________________
Mój nowy ogródek
Dorii 10:16, 19 wrz 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
No jakaś dziwna jesteś, drzewo zostawiasz. Pewno nie często się to panu koparkowemu zdarza.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
popcorn 11:08, 19 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe No dobra drzewo jest trochę blisko ale nie zamierzam się go pozbywać co to to nie.
Właśnie przyszła umywalka do małego pomieszczenia z WC, uwielbiam ją Śliczna!
Przyjdzie jeszcze WC dziś lub jutro i bateria, na kolejne trzeba czekać niestety no ale mi się nie spieszy na to wygląda. Bardzo liczę że goście od dachu się pojawią i to pilnie!
____________________
Mój nowy ogródek
anabuko1 16:51, 19 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
popcorn napisał(a)
Nie bardzo mam inny pomysł. Mateusz przypilnuje wszystkiego. Ma do postawienia komin w tym tygodniu i ścianki działowe. Potem może robić ogrodzenie. Kłaść krawężniki i odwodnienie wokół domu. Wkopywać studzienki. Potem jak będzie dach go ocieplić, dach i strop. Strop obić drewnem. Postawić wiatę na samochody i zrobić dach na niej. I będzie pewnie listopad.

Lista prac sporo.To tym bardziej trzymam kciuki.
a póki co odpoczywaj dobrze
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
popcorn 17:17, 19 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję. Jutro się z nim widzę to obgadamy sprawy na żywo. Mam nadzieję że pogoda będzie lepsza bo dziś pada i strasznie zimno. Buu.

Miłego!!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:20, 20 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Toaleta przyszła rozwalona. I tak dobrze że poszedł mi na rękę kurier bo przyjechał i zabrał paczkę z powrotem i zmienił status na odmowę odbioru. Mam nadzieję sprawę się załatwi przyślą jeszcze raz albo oddadzą pieniądze.

Przyłącze wody zrobione i odebrane, mam licznik w kotłowni! Jupi!

Za to są złe wieści. Ekipy od dachu nie mam. Okazało się że się gościowi kumplowi Mateusza rozeszła ekipa i nie ma kto robić... i teraz Mateusz mi szuka na OLX kogokolwiek z łapanki na szybko.. ZAŁAMKA...

Póki co praca, dodatkową skończyłam na ten tydzień jupi, po pracy młoda na konie, obiad i na budowę.

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
nicol21 14:33, 20 wrz 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Ehhh czyli wzloty i updadki muszą się przeplatać.
I tak dobrze ze otworzyłaś przesyłkę i sprawdziłaś.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 14:53, 20 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Potłuczona paczka to małe piwo. Potrzebuję ekipę od dachu... nową... na swoją czekałam 3 miesiąc i dupa.

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 15:07, 20 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Oj znowu bida
Trzymam kciuki.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies