Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

yolka 13:10, 24 paź 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Jesień piękna przed domem i poza też.
Życzę cierpliwości w zimie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Ogrogroch 13:42, 24 paź 2020

Dołączył: 24 paź 2020
Posty: 23
Podziwiam takie kobiety. Kiedy rodzisz syna bo wszystko inne juz zalatwilas. Fajnie sie Ciebie czyta kobietko z jajami.
Pozdrawiam.
AgataM 15:24, 24 paź 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
popcorn napisał(a)
Taka ładna a nasion nie chce zawiązać buuuu



Hej, tez mam taką naparstnicę i też nasion nie zawiązuje. Ależ masz bogato w ogrodzie. Trudno uwierzyć, że jest on taki młodziutki
Pozdrawiam
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
popcorn 18:29, 24 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki, Wam! Lubię to forum, tworzą je świetni ludzie



Trochę czosnków niedźwiedzich posadzonych



Sadzenie sadzeniem, ale u Was też tak chwasty rosną? Miesiąc dwa nieuwagi i cały warzywnik zarośnięty... Dwie taczki chwastów zanim cokolwiek posadziłam..
Potem jeszcze dwie taczki wzdłuż płotu, starych liści brukselki i zwykłych chwastów tyle dobrze że tam lepsza ziemia i się fajniej wyrywa, nie trzeba wykopywać.

Jutro ciąg dalszy.
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 18:46, 24 paź 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Pozdrówka dla kurek
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
basia3012 19:21, 24 paź 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9318
popcorn napisał(a)
Cześć Basia! Nie wiem jeszcze mam Sunburst krócej od Ciebie!

Choć miałam w poprzednim ogrodzie. Urosła szybko w całkiem porządne drzewko. Niemniej ona ma mieć taki chuchrowaty pokrój, nie martw się. Chyba że jakoś w cieniu je masz i się powyciągały z braku słońca?

Pozdrawiam!


Dzięki za pocieszenie. Te moje Sunburst nie są w cieniu więc może będą dobrze rosły.
Kurki super. To podbieranie jajek jest najlepsze. Ale karmienie też miłe dla oka.
Ja z czosnku i cebuli robię syrop. Na zdrowie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Katte 19:22, 24 paź 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Nic nie mów z tymi chwastami...
Rosną i wcale nie pytają o zdanie...:-/
U mnie końca nie widać..
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
nicol21 21:58, 24 paź 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Trochę zmęczona, ale przyszłam zobaczyć co u szalonej kobietki słychać?! A tu proszę, czosnek słoni już w ziemi siedzi. Przecież dopiero o nim pisałaś?!

zostawiasz coś werbeny na zimę? fajnie pod śniegiem wygląda-.... jeśli śnieg dopisze.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 14:40, 25 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kolejna taczka chwastów z warzywnika wywieziona. Mimo pracy widłami, ciężko idzie bo ziemia przesiąknięta i bardzo ciężka.

Młoda upiekła babeczki


Morning Light kwitnie buuuu



Tu ożankowe liście ale kwiatki od krwiściąga



Werbena zostaje na zimę tu i ówdzie, gdzie mi nie przeszkadza żeby się rozsiała.
Czosnek posadzony w całości. Rozmowa zaczęła się parę dni temu kiedy go dostałam

Jeszcze trochę czosnków Krzysztofa mi zostało i 55 cebul narcyzów, ale te ostatnie chcę posadzić w trawniku a do tego potrzeba sadzarki ..
____________________
Mój nowy ogródek
vita 14:41, 25 paź 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3836
Trzeba było mnie zapytać czy nie mam nadmiaru czosnku słoniowego!
Przez parę lat setki cebul wyprodukowałam, rozdaję na prawo i lewo
Myślę, że przereklamowany, wcale tak dobrze nie smakuje grilowany. A jestem smakoszem. Swój słoniowy sprowadziłam z Kalifornii.
Kury śliczności
____________________
Wiktoria Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Może sielski ogródek? Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies