Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 06:37, 29 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Znalazłam parę ofert, wcale nie takich strasznych cenowo. Oczywiście używane autka... Nowy VW kamper ponad 300.000 heh

Najgorszy jest brak prysznica, bo spanie na łonie natury mogłoby być fajne a zbierać się rano i szukać miejsca na prysznic... Trzeba się przekonać do takiego sposobu i pewnie przyzwyczaić.

Póki co niech sytuacja się uspokoi, ładnie proszę. Ludzie wrócą do pracy i szkół, samoloty na niebo, uśmiech na twarze...

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
tulucy 09:40, 29 paź 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Karola szukaj z prysznicem, jak jest w środku toaleta, to i prysznic jest. One są śmiesznie umieszczane w toaletach właśnie, miska ustępowa jest przekręcana na bok i jest więcej miejsca. Rodzice taki mieli właśnie. Teraz mają osobne pomieszczenie. Czasem to umywalka się składa, są różne rozwiązania.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
popcorn 10:16, 29 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Super dzięki!!!
nie szukam, jeszcze, najpierw kasę trzeba zebrać
____________________
Mój nowy ogródek
BKosimkArt 11:23, 29 paź 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Są kampery z prysznicami... fajna sprawa tak na luzie podróżować, gdzie się stanie tam można spać bez stresu że nie znajdzie się noclegu.
Też myśleliśmy o tym, ale na naszą piątkę, a niebawem szóstkę to muszą być duże sprzęty, więc i cena kosmiczna zaraz...
A wiadomo opłacać trzeba cały rok, nie tylko na sezon...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 11:24, 29 paź 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Może na emeryturę...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 11:29, 29 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Podziwiam! Mam jedną młodą i wystarczy Wyfrunie na studia na chwilę i może taki maly kamperek z prysznicem? Dla mnie super Raz na parę dni opróżnić kanalizację, napełnić zbiornik wody i ruszać dalej

nie wszędzie da się zatrzymać na dziko, ale pewnie kwestia poszukania... fajnie!

pozdrawiam serdecznie!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 18:22, 29 paź 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Łooo! Fajny temat widzę!
My planujemy zrobić camper po swojemu. Kiedyś. Jeszcze nie teraz, bo by tylko stał
Ale plany są, oglądamy czasem jakieś filmiki na yt jak ludzie sami przerabiają busy. Super sprawa

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
nicol21 20:11, 29 paź 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
O proszę - kamper się marzy! i dobrze, marzenia, zwłaszcza w tych trudnych czasach są ważne. ja z tych wygodnych, samochodem też trochę pojeździliśmy, ale jednak komfort prysznica, łazienki i łóżka wygrywa z kamperem [jak dla mnie].

i tak, dobrze, że w tych ciężkich czaasach mamy te ogródki i można się w nich wyszaleć.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 21:32, 29 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Juzia, super pomysł!!! Znając mnie będę grzebać grzebać aż wygrzebię, ale to też nie teraz bo kasę zebrać trzeba. Plus i tak jeździć zbytnio nigdzie nie można... Wobec czego sobie trochę poczytam przez zimę na forach co z czym itd. ale raczej kupimy gotowca i tyle...

Ewelina, gdyby nie ogród to pewnie byśmy oszaleli już dawno...ja też wolę samolot i hotel i gorącą wodę pod prysznicem. Ale prawda jest taka że w Azji miałam trzy koszulki na zmianę a woda była tylko zimna, ciepła nie była potrzebna i to były najlepsze wakacje w całym moim życiu. Samotne szwędanie się po Azji. Przez miesiąc. Wielki mur chiński, Wietnam, Laos, przez Tajlandię do Birmy i do domu. Na motorze nawet jeździłam, sama, kajakiem, statkiem, łódkami, tratwą, rowerem, autobusami z łóżkami... miałam bilet na miejsce numer 13 którego w autobusie nie było... Próbowałam mięsa z węża, aligatora,rekina, było super chciałabym jeszcze kiedyś
____________________
Mój nowy ogródek
inka74 06:37, 30 paź 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
popcorn napisał(a)

Iwonko nasionka zebrane i wysuszone, oczywiście wyślę. Plus może kawałek moich bambusów, jak przetrwają zimę? Cholera wie powinnam im dać cały sezon na rośnięcie a nie dwa tygodnie...
za bambusa dziękuję - pojemność mojego ogrodu jest bardzo ograniczona ale nasionka a i owszem
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies