Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 17:02, 27 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mamy ściany działowe





Wyszło całkiem nieźle. Nie wiem co z ludźmi od dachu boję się pytać ech
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 16:36, 29 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pozdrawiam z Salzburga









____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:52, 30 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
500 zł za koparkę. Ogrodzenie można zaczynać. Z przodu będą jeszcze jedne wykopki przy przyłączu gazu i to tyle.




Chłopaki od dachu zaczęli działać. Uffff
____________________
Mój nowy ogródek
hankaandrus_44 14:54, 30 wrz 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7191
Zajrzę w sobotę, co się nawyprawia wesołego. Buzioł.

Widzę, że to wszystko na dobrej drodze, tylko pogoda teraz płata figle. Dla budowniczych na dachu niebezpiecznie. Dobrze, że to nie wieżowiec, może strat nie będzie. I na to liczę zaglądając dziś. Trzymaj się, Herosko.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Gosiek33 15:04, 30 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
W końcu, czyli początek końca w tym roku
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
popcorn 15:46, 30 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pozdrawiam Was zwykle spadam na cztery łapy, liczę że i tutaj tak będzie. Póki co jeszcze parę dni urlopu. Pogoda średnia. Może jutro na grzyby się wybierzemy

Cieszę się że ekipa działa. We środę sobie obejrzę jak im idzie. Buziaki ślę
____________________
Mój nowy ogródek
nicol21 14:58, 02 paź 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Gdzieżeś ty się tam wdrapała?!!
Ale warto było. Jak już są działówki to już prawie że namacalnie widać co i jak no i wreszcie czuc te odległości, nie?!

Dobrze, zze w tym wszystkim masz czas na troche relaxu. Wazne dla psychiki.

Jak kwestia dachu? coś się udało znaleźć i zarezerwować? Oby!!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Basilikum 15:33, 02 paź 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
popcorn napisał(a)
Pozdrawiam z Salzburga


a to calkiem blisko do mnie a ja w Salzburgu nigdy nie bylam, tylko przejazdem
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
popcorn 21:00, 02 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dach się robi od poniedziałku


Umówiona ekipa zaczęła z poślizgiem ale jednak. Po trzech dniach jest to co wyżej.
Salzburg piękny

To nie ja się wdrapywałam a Mateusz to on mi przysłał zdjęcia jak byłam na urlopie. Cieszę się że się urwałam, było super. Zrobiliśmy prawie 4 tysiące kilometrów przez Słowację, Węgry, Słowenię, Włochy, Austrię i kawałkiem Niemiec pod Monachium, Czechy i Polskę. Ostatnie trzy noclegi w Jeleniej Górze. Odwiedziliśmy Bolesławiec, kupiłam sobie trochę ceramiki w outlecie w dobrej cenie. Hutę szkła w Piechowicach. Ogrody Japońskie w okolicy. Jelenia góra też fajna. I Szklarska Poręba. I zamek Książ dzisiaj. intensywnie tak jak lubię

Dom wychodzi jak chciałam i jak sobie wyobrażałam. Bardzo się cieszę.

Po wyrównaniu z przodu jest mnóstwo miejsca. Potrzebuję kilkaset sadzonek grabu na żywopłoty. Nie chciałam za bardzo się odgradzać ale te okoliczne domy mało urocze: to widok z drzwi wejściowych i z okna w kuchni:




Pilnie do zasłonięcia niestety.
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 21:07, 02 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Przedogródek wyszedł wielki. Jest ponad 15 metrów do drogi a mogło być 10 więc nie wiem jak to poprzednia ekipa mierzyła



Mam wielkie pole do popisu. Mam nadzieję że już niedługo. Szukam dostawcy paneli na ogrodzenie, potrzebuję od ręki. Dachówka przyjedzie w poniedziałek. Gościa od przyłącza gazu ścigam i mnie olewa. Mateusz zrobi ogrodzenie i postawi wiatę na samochody i znika. Buuuu
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies