Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Nikita 23:10, 02 paź 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
popcorn napisał(a)
Przedogródek wyszedł wielki. Jest ponad 15 metrów do drogi a mogło być 10 więc nie wiem jak to poprzednia ekipa mierzyła
Carola jak ci za dużo te 15 metrów to od ulicy zrób miejsce parkingowe dla samochodów a potem dopiero Twój przedogródek. Jak przyjedziemy do ciebie w odwiedziny będzie gdzie auta zaparkować...ha ha.

PS. Damian szczęśliwie wrócił do NL. Zadowolony z wyjazdu, hotel super, poznał jakiś ludzi z Łodzi i razem zwiedzali okolice, sama Albania to biedny kraj i niestety było to widać na tzw. "drugim planie". Wrócił bogatszy o nowe doświadczenia (trochę się trzęsło), wrażenia i wspomnienia z pięknych miejsc.
Lot do Poznania też z przygodami...w Polsce była okropna burza i strasznie wiało, samolot tuż nad płytą lotniska zamachał skrzydłami i wszyscy myśleli, że będzie jeszcze raz musiał podchodzić do lądowania, ale udało się za pierwszym razem.
Jeszcze raz wielkie dzięki Carola, teraz pamiętaj o mnie i szukaj "okazji" ...wiesz gdzie.
Buziaki !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 05:37, 03 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie ma za co Madzia. Tak, wyzwirowany plac pod auta czyli te 5 metrów od drogi się odsunę. Potem żywopłot. I rabaty. Zaraz do pracy ale mi się nie chce
____________________
Mój nowy ogródek
Jola_M 09:28, 03 paź 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
popcorn napisał(a)
I zamek Książ dzisiaj. intensywnie tak jak lubię



ooo tak blisko mnie byłaś Karola.. szkoda, że nie przeczytałam wcześniej. Moglibyście wpaść na odpoczynek z noclegiem mam dużo miejsca
a może jeszcze jesteście w okolicy? czy już praca?
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
malgorzata_s... 10:27, 03 paź 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Karola jesteśmy w sobotę w Krakowie a nie bardzo wiem jak przechować Twoje roślinki.Może jakoś się spotkamy. Chyba czas je zasadzić bo marnieją w doniczkach.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
popcorn 11:01, 03 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cześć Jola! Dziękuję. Następnym razem może! Dziękuję! Już praca niestety buuu
Gosia chętnie się spotkam gdzie w Krakowie? Będę koło południa w Bonarce? Buziaki

Ogrodzenie panelowe, brama i furtka zamówione z dostawą na poniedziałek rano. Po południu w poniedziałek będzie dostawa dachówki, rynien i reszty bałaganu dla cieśli. Przyszły mi baterie do łazienki jak mnie nie było, bardzo ładne Za potłuczone WC czekam na zwrot i w sumie się cieszę bo zamówiłam a nie popatrzyłam że tam nie ma deski w komplecie a sama deska do tego WC to 300 zł heh. Więc poszukam potem WC dwóch takich samych żeby ułatwić sobie życie

Dzwonił gość od wody i ogrzewania, zaczyna 16go. 14go montaż okien chyba że uda mi się ich zmolestować parę dni wcześniej co byłoby na rękę. Napisałam że super byłoby na 11go? Zobaczymy
Wiata bedzie we środę, czyli chłopaki od dachu postawią ją razem z Mateuszem i przykryją. Będzie duży skok - dach, okna, ogrodzenie, wiata w przeciągu 2 tygodni
Pooglądałam sobie domek wczoraj, jest taki jaki chciałam Okna są mega wielkie Cieszę się.

A póki co nadrabiam zaległości w pracy.
____________________
Mój nowy ogródek
Sonka 12:29, 03 paź 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2246
Domek stoi, dach się robi i fajnie, że budynek stoi dalej od drogi, ruch coraz większy więc bardzo dobrze. Sledzę cały czas postępy, będziesz miała pięknie.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
popcorn 12:34, 03 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki Krysia. Mam nadzieję Droga jest ślepa, tylko dojazd do kilku domów i tyle. Nie będzie źle pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 12:53, 03 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
To święta w nowym domu
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
popcorn 14:04, 03 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Taki jest plan, ale o tym sza

____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 16:48, 03 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Święta spędziliśmy w domu a ściślej mówiąc same mury były, zamiast okien wsatwiona folia. Grzaliśmy w kozie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies