Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 09:44, 16 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mateusz zrezygnował z dalszej pracy. Świetnie. Dziękuję sąsiadom... daję ogłoszenia na olx i zobaczymy co dalej... i kiedy
____________________
Mój nowy ogródek
Kokesz 12:52, 16 paź 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6669
Zawsze marzyłam o domu...od czasu mojego ogródka nawet jeszcze bardziej...ale takie sytuacje to nie na moje nerwy
Musiałabym albo sama budować,czego nie umiem albo kupić gotowy...
Współczuję i mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy...mimo wszystko
Jesteś silną kobietą i dasz radę zawsze dajesz trzymam kciuki

____________________
Renata Osiedlowy ogródek
popcorn 18:41, 16 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171



Będzie dobrze. Jakoś. Kiedyś. Dziękuję

Mateusz kończy sprzątać i znika. Niestety. Dach skończony, wygląda super.

____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 10:10, 17 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Opiórkałam elektryka bo obiecał że zacznie a nie zaczął, bez sensu żeby kuł i kurzył jak już będą okna a tak będzie... niestety... okna będą w poniedziałek.

Właśnie zapłaciłam resztę za nie. Od razu inaczej dom będzie wyglądał z oknami i drzwiami, jupi Powoli wysycha w środku.
Obróbki blacharskie git, rynny oki, zrezygnowałam z tych chowanych w elewacji, jedna nieszczelnośc i mega demolka...

Ekipa od dachu robi też ocieplenia sufitów i kartongipsy, jestem z nimi umówiona Chociaż tyle

W sobotę widzę się z gościem z tej samej ulicy, może jak lokalna firma będzie stawiać ogrodzenie i niwelować działkę to sąsiedzi się odpatyczkują? On tam mieszka i nie utrzymuje z nikim kontaktu, mówi że szkoda zdrowia buahahaha no nic może się dogadamy

Póki co ścigam gostka od gazu. Kupiłam bidettę i baterię umywalkową, już wiem co i jak. Potrzebuję jeszzce brodzik 80x100 i ściankę szklaną żeby zrobić zestaw walk in i umywalkę, naszafkową 70 lub 80 zobaczę co znajdę. Ale tu się nie pali.

Teraz szukam kogoś do zwalczenia otoczenia domu i płotu, reszta ekip nagrana, chyba... oczywiście wszystko jest z poślizgiem niestety...
____________________
Mój nowy ogródek
hankaandrus_44 11:04, 17 paź 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Życzę długiej ciepłej jesieni aż do 21 grudnia, a nawet 2 dni dłużej. Niech dzieje wg Twego planu.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
popcorn 11:44, 17 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Haniu dobra duszo dziękuję Ci bardzo! Teraz już jest dach, za chwilę budynek będzie w miarę szczelny, czas się zająć wykończeniówką

pozdrawiam serdecznie!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 12:04, 17 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Znowu się zawaliło

Mam nadzieję, że okien nie wstawisz nie ocieplając od razu domu. Potrafią wszystko na świeżo wyjąć, tak samo jak kable ze ścian. Przydałby się jakiś... ochroniarz, alarm, czujne oko?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
popcorn 12:33, 17 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Sąsiedzi... nikt okien nie wyciągnie, zresztą są 3metrowe. Nie bałabym się o to.
Ocieplać nie mogę bo nie mam podłączonego gazu a do okien będą jeszcze rolety podtynkowe na które jeszcze czekam...
____________________
Mój nowy ogródek
Sonka 19:06, 17 paź 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2244
No , dzieje się, trzymam kciuki.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
popcorn 20:41, 17 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję Krysia.

Gdzie kupię ceramiczne osłonki na doniczki i donice, są jakieś wyprzedaże, ktoś coś?
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies