Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Dorii 21:24, 13 paź 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Sąsiedzi tak mają i sąsiedzi moich rodziców ale nie wiem czy w tej ścianie okno mieli bo obie wiaty są doklejone do garażu.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
popcorn 04:31, 14 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję Dori. Doklejać nie będę ale będzie blisko domu, bliżej niż 7m.

Niemniej na planie zagospodarowania terenu mam dwa miejsca postojowe, a wiata to zadaszenie miejsca postojowego. Kierbud mi mówi że nie powinno być problemu
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 10:11, 14 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Heh. Wiata wyznaczona. Oby nikt się do tego potem nie przyczepił.

Mateusz przeziębiony siedzi w domu. Napisałam mu maila próbując zebrać prace w kupę i rozpisać co i jak. Napisał mi że on to w sumie rezygnuje "nie wiem czy nie musi sobie szukać pani kogo innego do tego ogrodzenia" bo on nie jest mediatorem i nie będzie tracił pół dnia codziennie żeby przegadywać się z sąsiadami.

Jestem na etapie płacenia mu więcej żeby go zmotywować, a co do sąsiadów to niech ich odsyła do mnie? I tak przyszli ledwo się tam pojawiłam? Masakra...

Trzymajcie kciuki żeby w środku roboty sobie nie poszedł... ręce mi opadły.
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 10:16, 14 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Nie zazdroszczę. Każdy walczy o swoje. Do tej pory mieli luz, teraz wyrasta im dom, ogrodzenie, wiata a nie każdy łatwo godzi się ze zmianami. Lepiej starać się dogadać niż koty potem drzeć przez lata. Sztuki negocjacji potrzeba
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
popcorn 10:17, 14 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jeśli Mateusz ma powoli dość to chyba dobrze nie jest. Chyba im wyjaśniłam co trzeba. Mateusz wraca jutro i będzie robił dalej. Ja oczywiście płacę więcej. Wiatę odsuwamy od ulicy więc będzie za blisko domu. A chciałam mieć docelowo jak najmniej kostki do odśnieżania... heh.

Wkurzają mnie, nie powiem, nie podoba się? Trzeba było kupić tę działkę żeby patrzeć na nieużytek? Zdaję sobie sprawę z bałaganu, ale docelowo będzie ładnie? I ja na pewno uciążliwym sąsiadem nie jestem?

Zajmijcie się ludzie własnym życiem...
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 14:38, 14 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pfff

załamka. Czekam na gaz 3 miesiące, dzisiaj po miesiącu i kilku mailach dodzwoniłam się do gościa w pgnig odpowiedzialnego i co? i psinco. Twierdzi że nie dostał mojej podpisanej umowy.
I mogę go w tyłek pocałować. Cholera wie kiedy to załatwią i jak, biorę urlop i jadę do Krakowa żeby im na miejscu podpisać papiery kolejny raz które wysyłałam im w sierpniu...
Zignorował milion moich maili, żadnego nie sprawdził ani na żadnego nie odpisał. Super urzędnik miesiąca, co?

No to się wprowadziłam na święta. Heh...
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 17:09, 14 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
wątpię bym Cię pocieszyła ale u nas było identycznie z gazem
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
hankaandrus_44 17:55, 14 paź 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Czyli znów trzeba smarować nieoficjalnie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
popcorn 19:53, 14 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Masakra. Nawet mnie przeprosił że nie odpisał na jednego z maili z sierpnia!!! Wysłałam od tamtej pory z pięć ale o nich nie wspomniał. Żenada. Tyle co mi z jego przeprosin??? Ech. Będę go ścigać codziennie. Heh ..
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 20:20, 14 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Może trzeba włączyć powiadomienie o odbiorze. Albo ma tak skrzynkę ustawioną że twoje maile lądują w spamie. Jak nie ogarnia netu to tak może być
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies