Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

tulucy 19:17, 20 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Jak fajni ludzie w tej ekipie od dachu, i nie bojaźliwi, to może sąsiadka nauczy się od nich nowego słownictwa i się odczepi
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
hankaandrus_44 19:29, 20 paź 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Karola, bo sąsiadów zazdrość zżera, Sama baba z dzieckiem a chałupę stawia. I jeszcze się rządzić umie. Im najwyraźniej męskich jobów potrzeba. Nie masz pod ręką jakiegoś kolesia coby im nawtykał?
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Rumianka 19:43, 20 paź 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10256
Ja wychodzę z takiego założenia..."nie rusz g...a, bo bardziej śmierdzi..." Ale czasem nie da się utrzymać swoich emocji na uwięzi, gdy taki sąsiad swoim postępowaniem aż się doprasza, by plunąć mu w gębę... Wiem coś o tym, bo też mam takiego...Ignoruję go i tyle. Współczuję Ci Karolina, bo te paskudy odstraszają Ci fachowców...Liczę, że to się zmieni i znajdzie się szczęśliwe zakończenie...Ciesz się nową działką, nowym ogrodem, nowym domem i nowym życiem... Trzymam kciuki, jesteś odważna i wspaniała.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
popcorn 19:45, 20 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysia dzięki. Wiem że byś pomogła

Łucja, mają zrobić i dostać zapłatę i tyle. Mateusz ma nową robotę i bliżej domu, więc po co się ma użerać z gderajæcymi ludźmi...

Hania też się nad tym zastanawiam, bo naprawdę nie widzę powodu dla którego zachowują się co najmniej dziwnie. Fakt mają wszyscy po ponad 60 parę lat i mnóstwo czasu i zero zajęć, więc siedzą na balkonie i chodzą na spacery z psami (buahaha) i zaglądają. Heh. Hmmmm
Liczę że przestaną się wywnętrzać i się wszystko uspokoi, bo o ile lubiłam tam jechać i pogrzebać coś czy pobyć po prostu i pomarzyć jak ładny ogród będzie hehe, to teraz jest mi po prostu niedobrze. Nie lubię konfliktów, a najgorzej że nie da się go załatwić nijak bo nic im nie pasuje???
____________________
Mój nowy ogródek
Basilikum 20:52, 20 paź 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
glupio tak zaczynac sasiedztwo od stawiania zadan. Mam nadzieje, ze jednak dobrze Ci sie tam bedzie mieszkalo miedzy tymi ludzmi. Moja ulubiona kolezanaka, mowi ze ten problem rozwiaze sie biologicznie, czasami tylko poczekac trzeba.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
popcorn 22:00, 20 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171


Zobaczymy. Powinni się zająć własnym życiem, nie zamierzam utrzymywać stosunków innych niż dzień dobry i tyle... Hmmm
____________________
Mój nowy ogródek
Rumianka 22:19, 20 paź 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10256
I to jest najrozsądniejsze wyjście...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
popcorn 22:37, 20 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie bardzo widzę inne, prócz sprzedaży bałaganu na którymś etapie. A ponieważ okolica ładna i reszta prócz sąsiadów mi pasuje, to liczę że jednak się ułoży.

Póki co mam nadzieję że z oknami pójdzie jak z płatka, znajdę kogoś do zrobienia ogrodzenia i odwodnienia i opaski drenażowej. Wiata stanie i nie będzie nikomu przeszkadzać. I reszta pójdzie z łatwością.

Dobranoc, jutro nowy tydzień, start od 7 do pracy..

Pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:17, 21 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Elektryk i dwaj faceci od wody i ścieków kują jak nie wiem co. Ale cieszę się bo robota idzie. Urywam się z pracy żeby zobaczyć jak wyjdzie z oknami i jak postępy.
Pogoda super, szkoda że nikt nie robi ogrodzenia... no ale chyba kiedyś zrobi. Kwestia czasu i ceny oczywiście... heh

Miłego
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 18:34, 21 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Okna są. Elektryk i hydraulik też ostro działają






____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies