Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

Agania 08:26, 13 sty 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
MartaCho napisał(a)



ps. w Sylwestra posadziłam wreszcie zaległe cebulowe i taka jestem szczęśliwa z tego powodu, że hoho Mam nadzieję, że wykiełkują, zakwitną, a jak nie to trudno. Następnym razem na pewno się uda


Ja też jestem z tych co późno cebule sadzą, właśnie na ostatnią chwilę zakupuję jeszcze cebulowe po wyprzedażach i zawsze kwitną

Wczoraj cały dzień spędziłam w ogrodzie...była totalna wycinka na bylnówkach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
MartaCho 09:06, 13 sty 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2172
Miło wiedzieć, że nie tylko ja taka opóźniona z cebulowymi jestem. A wczorajsza pogoda idealna na wypad do ogrodu
Zauważyłam dzisiaj jadąc do pracy, że na naszych wielickich rondach obcięte... tylko nie pamiętam teraz co? Trawy? Liliowce? Na trawy chyba za wcześnie. Przyjrzę się wracając z pracy i ruszam u siebie też
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Helen 21:19, 13 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
Agania napisał(a)


Ja też jestem z tych co późno cebule sadzą, właśnie na ostatnią chwilę zakupuję jeszcze cebulowe po wyprzedażach i zawsze kwitną

Wczoraj cały dzień spędziłam w ogrodzie...była totalna wycinka na bylnówkach

U nas wczoraj wcale nie było ładnie. I póki tak zimno i wilgotno, trochę wietrznie, mam totalnego lenia ogrodowego, chociaż już widzę co mogłabym zrobić.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 21:21, 13 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
MartaCho napisał(a)
Miło wiedzieć, że nie tylko ja taka opóźniona z cebulowymi jestem. A wczorajsza pogoda idealna na wypad do ogrodu
Zauważyłam dzisiaj jadąc do pracy, że na naszych wielickich rondach obcięte... tylko nie pamiętam teraz co? Trawy? Liliowce? Na trawy chyba za wcześnie. Przyjrzę się wracając z pracy i ruszam u siebie też

Bardzo mi się podoba Wieliczka i okolice, ale podjeżdżanie pod górki już dużo mniej. No i macie najlepszą pizzę jaką jadłam w Polsce, nie pamiętam nazwy lokalu, ale mieściła się w garażu.
____________________
Helen - Hortensjowo
MartaCho 07:04, 14 sty 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2172
Helen napisał(a)

Bardzo mi się podoba Wieliczka i okolice, ale podjeżdżanie pod górki już dużo mniej. No i macie najlepszą pizzę jaką jadłam w Polsce, nie pamiętam nazwy lokalu, ale mieściła się w garażu.


Naprawdę? Chyba do niej nie trafiłam jeszcze Musisz mi napisać dokładniej, jak tam trafić
z górkami masz rację- prawie codziennie rano pędzę do autobusu pod górkę i teraz zimą stwierdzam, że z formą marnie. W autobusie zadyszka i puls na niebezpiecznym poziomie Trzeba coś zacząć się więcej ruszać...

A na rondach obcięli liliowce. Trawy i czosnki nadal są.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Helen 21:43, 14 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
MartaCho napisał(a)


Naprawdę? Chyba do niej nie trafiłam jeszcze Musisz mi napisać dokładniej, jak tam trafić
z górkami masz rację- prawie codziennie rano pędzę do autobusu pod górkę i teraz zimą stwierdzam, że z formą marnie. W autobusie zadyszka i puls na niebezpiecznym poziomie Trzeba coś zacząć się więcej ruszać...

A na rondach obcięli liliowce. Trawy i czosnki nadal są.

Ok, opis łopatologiczny:
byliśmy na turnieju stuntowym na dużej hali sportowej w Wieliczce. Przed wejściem do hali są fontanny i miejsca do siedzenia. No i gdybyś szła tymi alejkami w kierunku ulicy, to wychodzisz na takie pseudorondko. Przejdź przez ulicę i trochę po skosie w lewo, wejdziesz na placyk gdzie jest ta pizzeria. Mam nadzieję, że nie zagmatwałam...
____________________
Helen - Hortensjowo
MartaCho 07:21, 15 sty 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2172
To już wszystko wiem! Nie byliśmy tam jeszcze, choć w budynku tej hali jesteśmy bardzo często, bo córka trenuje tam pływanie
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Gardenarium 19:20, 16 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Chodziłam dzisiaj i patrzyłam, też miałam chęć na wycinanie bylin i traw, ale tyle tego jest, że przeraziłam się. A dobra pora, bo tez tulipany późno sadzone, nic nie widać, więc bym nic nie podeptała.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zakrecona 14:58, 17 sty 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Cześć Marta!

Trafiłam do Ciebie tropem drzew Podziwiam tempo Twojego działania. Pierwsza rabata poszła jak dla mnie ekspresowo

No, nie jestem niestety zbyt zdecydowana

Będę obserwować
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
MartaCho 17:50, 18 sty 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2172
Dziękuję Ci bardzo i cieszę się, że będziesz obserwować starania- będzie motywacja do działania.

Ale z tym moim tempem, to chyba ironicznie było ja nim jestem lekko załamana... ale czas ucieka nieubłagalnie!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies