Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

Basieksp 10:00, 12 paź 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Ale cudny piesio
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
MartaCho 10:25, 12 paź 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Basieksp napisał(a)
Ale cudny piesio


Dziękuję! Faktycznie jest słodziak. Tak w ogóle to dziewczynka- Duśka!
Słodki wygląd troszkę dla niepoznaki, bo jak na razie- jak to zdrowy szczeniak- nieźle dokazuje
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Roocika 10:29, 12 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
To dobrze, ze uda sie wymienić
A piesio.slodki lobuziak bedzie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Basieksp 10:34, 12 paź 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Jestem na bieżąco z takim słodziakiem też niedawno do nas dołączyła suczka , łobuz niesamowity, rozpieszczona, ale w ogrodzie nie robi jakoś specjalnie szkód no a ile radości daje
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Dorii 10:53, 12 paź 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
MartaCho napisał(a)
Hej!
Klony poprawne wybrane, zwrot ustalony, nowe mają przyjechać w środę, pokażę.
Okazuje się, że w szkółce te Red Sunset sprzedają pod nazwą October Glory. Ale będę mieć takie, jak chciałam i powinno być dobrze.
Mam pytanie do Was odnośnie rabaty frontowej. Po zmianie planów, chciałam skopiować tę grabową podpatrzoną na IG w wątku jagodyws:


Red sunset i October Glory to inne odmiany ale bardzo do siebie podobne. October Glory jest bardziej kompaktowy a Red Sunset szybciej się przebarwia. Z tego co wyczytałam.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
MartaCho 12:43, 12 paź 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Dorii napisał(a)


Red sunset i October Glory to inne odmiany ale bardzo do siebie podobne. October Glory jest bardziej kompaktowy a Red Sunset szybciej się przebarwia. Z tego co wyczytałam.


Tak, tak, też czytałam właśnie o tej odmianie- chodziło mi o to, że mają to raczej pomylone w szkółce, bo to, co sprzedają Red Sunset, to tym nie jest. A October Glory z tego co widziałam w Internecie też ma bardziej wycięte liście, niż to co kupiłam W środę przyjadą, to pokażę.

Myślisz, że berberys Green Carpet z sosną będą fajne na froncie wyglądał?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 13:37, 12 paź 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Basieksp napisał(a)
Jestem na bieżąco z takim słodziakiem też niedawno do nas dołączyła suczka , łobuz niesamowity, rozpieszczona, ale w ogrodzie nie robi jakoś specjalnie szkód no a ile radości daje


Nasza to spełnienie marzeń naszych córek, ale coś jej się włączyło gryzienie ostatnio i ciężko z nią jest w ogóle się pobawić, bo łapie swoimi ostrymi ząbkami. Najbardziej atakuje młodszą córkę- wiadomo- najmniejszy członek stada.

A w ogrodzie podobają jej się trawy- lubi w nie wbiegać i się kłaść na samym środku. Na wrzosach też lubi sobie poleżeć
____________________
Marta Ogród zacząć czas
andzia458 13:45, 12 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
MartaCho napisał(a)


Nasza to spełnienie marzeń naszych córek, ale coś jej się włączyło gryzienie ostatnio i ciężko z nią jest w ogóle się pobawić, bo łapie swoimi ostrymi ząbkami. Najbardziej atakuje młodszą córkę- wiadomo- najmniejszy członek stada.

A w ogrodzie podobają jej się trawy- lubi w nie wbiegać i się kłaść na samym środku. Na wrzosach też lubi sobie poleżeć


Oby córkom ta miłość nie przeszła. Moi chłopcy też marzyli o piesku, jęczeli przez długi czas. W końcu uległam, mimo protestów męża. No i teraz, gdy piesek jest z nami ponad 2 lata, znudził się im na tyle, że ciężko się doprosić, żeby pić mu dali...
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
MartaCho 13:51, 12 paź 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
andzia458 napisał(a)


Oby córkom ta miłość nie przeszła. Moi chłopcy też marzyli o piesku, jęczeli przez długi czas. W końcu uległam, mimo protestów męża. No i teraz, gdy piesek jest z nami ponad 2 lata, znudził się im na tyle, że ciężko się doprosić, żeby pić mu dali...


Ojoj, to właśnie chyba tak jest najczęściej niestety, że ten psiak szybko się jednak nudzi. U nas bardziej ja protestowałam, mąż miał w dzieciństwie psy, więc też chciał i to dużego psa. Zobaczymy. Dużo radości taki maluszek daje
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Helen 19:39, 12 paź 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Słodziak
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies