Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

olciamanolcia 08:52, 25 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7018
MartaCho napisał(a)
Weekend był u nas jeszcze całkiem ładny- udało się podziałać co nie co, choć jeszcze nie cebulowe.

Zachodnią wyczyściłam z chwastów- oglądałam ją z lewej:



I z prawej:



I królem rabaty zostaje ten okaz



Nie mogę się napatrzeć Fantastyczne te czerwienie. Jakie to klony? A to ostatnie drzewko to?
Przepieknie U mnie wszystko łapie tylko żółte odcienie. Czekam aż przebarwi się dąb green dwarf. Na pewno nie będzie takiego efektu jak u Ciebie bo jeszcze jest malutki
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
mrokasia 09:34, 25 paź 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Ale masz piękne czerwone drzewa!!!
U mnie z drzew/drzewek tylko jedna kalina na pniu taka ognista, kanzany raczej pomarańczowe, ale i tak mi się podobają . No i moja mała parocja ślicznie wybarwiona - złoto/pomaramnczowo/czerwona .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
MartaCho 09:38, 25 paź 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Wszystkie trzy to te same klony Red Sunset, ale ten na ostatnim zdjęciu był jako pierwszy posadzony, dlatego jest dużo "grubszy" poza tym jednak każdy z nich ma troszkę inną ilość słońca, dlatego każdy jest też inny.

Dziękuję Ci bardzo za miłe słowa!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 09:40, 25 paź 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
mrokasia napisał(a)
Ale masz piękne czerwone drzewa!!!
U mnie z drzew/drzewek tylko jedna kalina na pniu taka ognista, kanzany raczej pomarańczowe, ale i tak mi się podobają . No i moja mała parocja ślicznie wybarwiona - złoto/pomaramnczowo/czerwona .


Kalina Twoja też jest świetną żarówą! Mój kanzan też był ognisto- pomarańczowy, ale po ostatnich wiatrach stracił już wszystkie liście, a klony się trzymają.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Helen 19:40, 25 paź 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Marta, przepiękne te klony, bardzo mi brakuje takiego konkretnego koloru jesienią.
____________________
Helen - Hortensjowo
Agatorek 20:14, 25 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Piękne te klony. Co ja piszę, one są przepiękne .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MartaCho 06:29, 26 paź 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Helen napisał(a)
Marta, przepiękne te klony, bardzo mi brakuje takiego konkretnego koloru jesienią.


Dziękuję Helen! Klony są fajne, dość długo trzymają liście.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Martka 22:27, 26 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Martuś, klony obłędne może słońce jeszcze da się nimi nacieszyć ja po trzech dniach nieobecności w ogrodzie … znalazłam wszystkie klonowe liście na ziemi…. Jak to szybko się potrafi wydarzyć …
ajka 16:18, 14 lis 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Też mam u siebie klona Red Sunset ale nie jest taki piękny jak twoje.
Ale przychodzę z innym pytaniem, widziałam, że miałaś u siebie trawy pampasowe. Zabezpieczasz je jakoś na zimę?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
MartaCho 20:51, 14 lis 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
ajka napisał(a)
Też mam u siebie klona Red Sunset ale nie jest taki piękny jak twoje.
Ale przychodzę z innym pytaniem, widziałam, że miałaś u siebie trawy pampasowe. Zabezpieczasz je jakoś na zimę?


My u tego najstarszego obcięliśmy rok temu przewodnik, żeby się zagęścił- może Twojemu też pomoże takie rozwiazanie?
Trawy pampasowe tylko związuję „trytytkami” i tyle. Żyją Ale faktem jest, że bardzo zaciszne miejsce u mnie mają. A jak u Ciebie rosną?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies