Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

olciamanolcia 10:22, 23 mar 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
Moje córki tez się nie garną do pracy w ogrodzie albo muszą się uczyć albo „ brzydzą się robaków” albo mówią „ Mamusiu chciałaś ogród to masz
Powodzenia na egzaminach
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
MartaCho 10:40, 23 mar 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Dzięki!

Ja w sumie lubię sobie sama popracować w ogródku, kiedy nikt mnie nie pyta- długo tak jeszcze?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
anuska2507 10:42, 23 mar 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
Moja córka jest na etapie, że wyrywa mi z rąk wszelkie łopatki albo przybiega ze swoją własną łopatką i też kopie Uwielbia też podlewać, a właściwie to lać wodę, gdzie popadnie
Marta, trzymam kciuki za egzamin
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Judith 10:57, 23 mar 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Ja próbowałam zainteresować dziecia pracą w ogrodzie i ogrodem w ogólności. Bez sukcesów na każdym z tych pól .
Gdy próbuję go zachęcić na ten przykład do grabienia, mówi z żelazną logiką: "mama, przecież mówisz zawsze, że ogród to pasja i ma sprawiać przyjemność; mi nie sprawia"... Tak, że ten .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
MartaCho 11:03, 23 mar 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
anuska2507 napisał(a)
Moja córka jest na etapie, że wyrywa mi z rąk wszelkie łopatki albo przybiega ze swoją własną łopatką i też kopie Uwielbia też podlewać, a właściwie to lać wodę, gdzie popadnie
Marta, trzymam kciuki za egzamin


Dziękuję bardzo za kciuki!

Twoja to pewnie mały berbeć jeszcze? Młodsza córka, jak była młodsza, to zbierała wszystkie wykopane przy usuwaniu darni dżdżownice i przenosiła w bezpieczne miejsce- teraz pewnie by się już brzydziła
Albo siadała na krzesełku i mi czytała coś na głos- urocze to było
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 11:03, 23 mar 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Judith napisał(a)
Ja próbowałam zainteresować dziecia pracą w ogrodzie i ogrodem w ogólności. Bez sukcesów na każdym z tych pól .
Gdy próbuję go zachęcić na ten przykład do grabienia, mówi z żelazną logiką: "mama, przecież mówisz zawsze, że ogród to pasja i ma sprawiać przyjemność; mi nie sprawia"... Tak, że ten .


I kurtyna opada
____________________
Marta Ogród zacząć czas
anuska2507 08:40, 24 mar 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
MartaCho napisał(a)
Dziękuję bardzo za kciuki!

Twoja to pewnie mały berbeć jeszcze? Młodsza córka, jak była młodsza, to zbierała wszystkie wykopane przy usuwaniu darni dżdżownice i przenosiła w bezpieczne miejsce- teraz pewnie by się już brzydziła
Albo siadała na krzesełku i mi czytała coś na głos- urocze to było


Tak, 4 lata. O, dżdżownice to sama jej pokazuję albo wrzucam na łopatkę, żeby zająć jej uwagę
A czytanie na krzesełku - faktycznie uroczy pomysł
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
ajka 19:09, 24 mar 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
MartaCho napisał(a)


Dziękuję bardzo za kciuki!

Twoja to pewnie mały berbeć jeszcze? Młodsza córka, jak była młodsza, to zbierała wszystkie wykopane przy usuwaniu darni dżdżownice i przenosiła w bezpieczne miejsce- teraz pewnie by się już brzydziła
Albo siadała na krzesełku i mi czytała coś na głos- urocze to było


Padłam
Moje dzieci też nie palą się do ogrodu, choć coraz bardziej zainteresowane co w nim rośnie. Za to mąż już bardziej. Dawniej na trawniku mógłby poprzestać, a teraz cieszy się z efektów i bardzo mi pomaga choć nadal nie lubi dłubać w ziemi.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
MartaCho 21:33, 24 mar 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
To dobrze, że Mąż przeszedł przemianę- u nas w sprawie Męża niestety constans- wybrał dla siebie trawnik i nic a nic więcej
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Agatorek 18:24, 25 mar 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Mój dział techniczny pomaga mi tylko w cięższych sprawach typu glebogryzarka, kopanie fosy, kosi trawę. I niech tak zostanie .
Pamietam w zeszłym roku, jak wzrastała werbena i mówił, że to takie strasznie brzydkie jest (liście i takie powyginane łodygi). Myślał też, że to chwasty . Później przyszedł zachwyt. I teraz się dopytuje, czy w tym roku też będzie .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies