Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Helen 08:59, 15 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
Anulka, a ja się zainspirowałam kolorami z jednego pina. Będą mi pasowały do remontowanej roboczej łazienki.
____________________
Helen - Hortensjowo
mrokasia 08:59, 15 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18010
Zana napisał(a)
...

Oczywiście to tylko pomysły. Ty Asiu możesz napisać, że to "do bani", nie tak chcesz, chcesz inaczej. Masz do tego pełne prawo. I nikt się tu nie obrazi. Bo to nie o to chodzi. Chodzi o to, żeby przedstawić różne możliwości, a Ty jako właścicielka wątku podejmujesz decyzje.


Dokładnie!!!
Anula, pamiętasz jak mi kiedyś zaproponowałaś usunięcie dereni z pojałowcowej? . Albo jak dziewczyny chciały wyrzucić moją karaganę? Jedno i drugie zostało. Ale koniki wyleciały . I to był bardzo dobry ruch.

A te piny co Anula wstawiła i te od innych dzieeczyn piękne.

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 09:01, 15 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Anulka
Tu bardziej chodzi o to poczucie bycia "świnką" - poświęcacie czas na wyszukanie pinów, myślicie o planach, kombinujecie jak kucyk pod górkę - a ja kręcę nosem .
Szarości powoli przetrawiam, jak piszesz... Wczoraj wyszukiwałam zdjęcia muru i przemalowywałam go na różne odcienie, żeby to zobaczyć Od razu pomyślałam o zmianie koloru ewent. paneli i skrzyń. Po pierwszym wstrząsie - dałyście mi bodziec do działania. Za chwilę zacznę żałować, że sezon się kończy...
Masz absolutną rację, że ten mur - z racji chociażby swoich rozmiarów - dominuje i powinien nadawać ton całej reszcie. Wcześniej w ogóle nie myślałam, żeby coś z nim robić, traktowałam go jako dopust boży, z którym nic się nie da zrobić. Jak widać - byłam w mylnym błędzie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:09, 15 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen, Kasiu - piny piękne Oglądam je na okrągło, żeby się z tymi propozycjami oswoić
Helen, cieszę się, że moje marudzenie się Tobie przydało - Anula wrzuciła duuużo fajnych pinów, żeby mnie przekonać
Ja to jednak straszna konserwa jestem.... Błyskawiczne decyzje podejmuję w pracy, w życiu - łoj, ile to się trzeba nachodzić i ponamyślać... A ile okazji przy tym przejdzie koło nosa...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Zana 09:18, 15 lis 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Helen napisał(a)
Anulka, a ja się zainspirowałam kolorami z jednego pina. Będą mi pasowały do remontowanej roboczej łazienki.


Od ogrodu do łazienki, dobre
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 09:19, 15 lis 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mrokasia napisał(a)


Dokładnie!!!
Anula, pamiętasz jak mi kiedyś zaproponowałaś usunięcie dereni z pojałowcowej? . Albo jak dziewczyny chciały wyrzucić moją karaganę? Jedno i drugie zostało. Ale koniki wyleciały . I to był bardzo dobry ruch.

A te piny co Anula wstawiła i te od innych dzieeczyn piękne.



Pamiętam. Ale o ile pamiętam bardzo szybko wycofałam się z usuwania dereni. No i chyba nigdy nie byłam orędowniczką wyrzucania karagany.
Koniki to tak, one były moim konikiem
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 09:25, 15 lis 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
galgAsia napisał(a)
Anulka
Tu bardziej chodzi o to poczucie bycia "świnką" - poświęcacie czas na wyszukanie pinów, myślicie o planach, kombinujecie jak kucyk pod górkę - a ja kręcę nosem .


NIE, NIE, NIE - nie masz tak myśleć!
Nie odnoszę wrażenia, że kręcisz nosem. Po prostu trawisz. To normalne
I nie miej wyrzutów sumienia, jest listopad, ja już o swoim ogrodzie nie mam co myśleć w tym roku, tylko liście do posprzątania. Jest czas na planowanie, niekoniecznie u siebie. To fajna zabawa.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
April 09:31, 15 lis 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
Słuchaj, a nie masz jakiegoś prześcieradła ciemnego, szarego lub innej barwy, żeby sobie rozwiesić na chwilę i popatrzeć? Może masz z czego zrobić "atrapę" koloru, bez malowania.
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 10:32, 15 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Zana napisał(a)


NIE, NIE, NIE - nie masz tak myśleć!
Nie odnoszę wrażenia, że kręcisz nosem. Po prostu trawisz. To normalne
I nie miej wyrzutów sumienia, jest listopad, ja już o swoim ogrodzie nie mam co myśleć w tym roku, tylko liście do posprzątania. Jest czas na planowanie, niekoniecznie u siebie. To fajna zabawa.

Ok - nie będę myśleć, będę trawić
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:33, 15 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
April napisał(a)
Słuchaj, a nie masz jakiegoś prześcieradła ciemnego, szarego lub innej barwy, żeby sobie rozwiesić na chwilę i popatrzeć? Może masz z czego zrobić "atrapę" koloru, bez malowania.

Hmmm, pomysł dobry, ale chyba nic takiego nie mam. Poszukam po rodzinie - może pożyczą "na chwilę"
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies