Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 16:30, 21 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Babole moje kochane , teraz nie mogę się odnieść do Waszych przemyśleń (ale w pełni się z nimi zgadzam ). Wrócę wieczorkiem. Teraz tylko na szybko: pogmerałam patyczkiem w okolicy wiadomej I co? i co? i co? - znalazłam kawałek kopytnika , który szykuje się do wypuszczenia listków Juuupi!!!
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
makadamia 16:49, 21 lut 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Juuupi razem z Tobą.

Ja też się dzisiaj cieszę, bo zobaczyłam, że mi jednak wykiełkują 3 z 15 posadzonych przebiśniegów. Yupiii!
Gosia nie musi się już obawiać nalotu z mojej strony
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 17:32, 21 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dobrze, że mamy O. Tu konstuktywna krytyka nawet wskazana
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
greg66 18:32, 21 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4547
No takich czasów dożyliśmy, liczy sie tylko to co ja mam i jakie piękne mam.
Broń Boże nie krytykuj bo to znaczy, że albo się nie znasz albo chcesz mi zrobić na złość.
Chromolić to
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Basieksp 19:12, 21 lut 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
deszczowymaj napisał(a)


To wszystko to jest NIC

Ja ostatnio na fb natknęłam się na Fotel ogrodowy ..z opon....miał zaplecek i podłokietniki i siedzisko oczywiście ,pomalowany na sraczkowaty brąz ..i wszyscy właśnie Ach jaki cudny Och na takim to można się zrelaksować

Co? kur.a Serio ? przecież to wygląda jak krzesło elektryczne ! pozostawiłam po sobie ślad ..płacząca buźka


Wyobraźcie sobie 40 stopni upału jakie teraz często mamy, no i taki fotelik, lub kwietnik z opon, gorący, pewnie zapach też "fajny" palonych opon, pełen relaks Pozdrawiam miło
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anka_ 19:45, 21 lut 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Asiu czapka superaśna, też muszę taka zamówić. I do tego ze swiatełkiem na daszku na lato. Wspaniałe magnolkowo-kalinowe zakupy.
Jutro idę poszukać oznak zycia swojego kopytnika, choć wiosna zdecydowanie mniej zaawansowana u mnie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gruszka_na_w... 19:45, 21 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Kobieta z Etiopii stworzyła własna markę butów soleRebels .Cała Dolina Krzemowa w nich chodzi. Sprzedaje je na całym świecie. Do produkcji wykorzystuje opony.

W 2016 roku soleRebels sprzedało 125 tys. par butów. Przychody prawdopodobnie sięgnęły 10 mln dol.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
TAR 20:06, 21 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Kobieta z Etiopii stworzyła własna markę butów soleRebels .Cała Dolina Krzemowa w nich chodzi. Sprzedaje je na całym świecie. Do produkcji wykorzystuje opony.

W 2016 roku soleRebels sprzedało 125 tys. par butów. Przychody prawdopodobnie sięgnęły 10 mln dol.


co mnie nie dziwi, jak byłam w Kenii, dzieci i dorosli bardzo czesto z opony dorabiali sobie brakujace buty, kawalek sznurka i obuw gotowy. jeden but normalny drugi z opony, cos strasznego. oponami obite sa chaty, generalnie pelno tam tego dziadostwa.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
deszczowymaj 20:27, 21 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Basieksp napisał(a)


Wyobraźcie sobie 40 stopni upału jakie teraz często mamy, no i taki fotelik, lub kwietnik z opon, gorący, pewnie zapach też "fajny" palonych opon, pełen relaks Pozdrawiam miło


Pewnie można się w nim zatopić i rozpłynąć z rozkoszy
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
galgAsia 21:13, 21 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No to jestem

Nie mam nic wspólnego z fb ani instagramem. Mam poważne podejrzenia, że to mogą być kluby wzajemnej adoracji Ja tobie zalajkuję, ty mi zalajkujesz... Wszyscy sobie słodzimy i pijemy z dzióbków. A kto ma wątpliwości - ten wróg i świnia... Ja generalnie staram się omijać takich ludzi i taki sposób życia szerokim łukiem.

Kompletnie nie wyobrażam sobie zagospodarowywania mojej przestrzeni życiowej przy użyciu opon. Chyba sama czułabym się jak odpad . Albo jakbym mieszkała na wysypisku śmieci Rozumiem, co leży u podstaw DIY. Niektóre rzeczy mi się podobają, inne nie. Ale myślę, że tam też obowiązuje zasada, że nie wszystko pasuje do wszystkiego. No i jestem zwolenniczką szlachetnego umiaru

Ogrodowisko postawiło nam wszystkim bardzo wysoko poprzeczkę. Wszyscy równamy w górę, a nie w dół. Nie na zasadzie współzawodnictwa czy licytacji, kto lepszy, ale na zasadzie wzajemnego wsparcia, dopingowania się, pomocy. To mi się podoba i Wam to się podoba, tacy ludzie się tu zgromadzili. Czasem między kiczem i bylejakością a czymś wartościowym jest tylko cienka czerwona linia. Warto o tym wiedzieć i o tym pamiętać.

Może trochę chaotycznie, może trochę nie na temat... Tak mnie natchnęła Wasza dyskusja
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies