Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

deszczowymaj 13:27, 23 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Hej Asik
Czytam ,że nieprzyjemne loty zaliczyłaś Oj biedaku ..pewnie dopiero jutro tak naprawdę odczujesz skutki niechybnego lądowania

Mi jakieś pół roku temu..mój najmłodszy latorośl podrzucił pod nogi deskorolkę ..akurat wychodziłam z toalety i nie spodziewałam się deski tuż przy samych drzwiach Tak się wyłożyłam ,że zrobiłam pirueta w powietrzu i głową przygrzałam w futrynę ..głowie nic nie było (ma się ten twardy łeb) gorzej bo oberwałam także w piszczel, do tej pory mam guza i uraz do deskorolek oczywiście
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Anda 13:43, 23 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Asiu, powrotu do zdrowia życzę. Oby szybko przestało boleć. Kuruj się dobrze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
galgAsia 13:57, 23 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
deszczowymaj napisał(a)
Hej Asik
Czytam ,że nieprzyjemne loty zaliczyłaś Oj biedaku ..pewnie dopiero jutro tak naprawdę odczujesz skutki niechybnego lądowania

Mi jakieś pół roku temu..mój najmłodszy latorośl podrzucił pod nogi deskorolkę ..akurat wychodziłam z toalety i nie spodziewałam się deski tuż przy samych drzwiach Tak się wyłożyłam ,że zrobiłam pirueta w powietrzu i głową przygrzałam w futrynę ..głowie nic nie było (ma się ten twardy łeb) gorzej bo oberwałam także w piszczel, do tej pory mam guza i uraz do deskorolek oczywiście

No, a potem słyszysz: no jak Ty chodzisz
Masz aaabsolutną rację - zacznie się jutro

Anda napisał(a)
Asiu, powrotu do zdrowia życzę. Oby szybko przestało boleć. Kuruj się dobrze
Dzięki Ewuś, ale chyba jeszcze porządnie nie zaczęło
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 15:49, 23 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Spuścić Cię z oka i zaraz coś nawyczyniasz. A gdzie zasady BHP łażenia po mokrych płytkach?
Zaprzęgnij do robót osobistego pielęgniarza. Okładaj się na potłuczenia i uważaj na siebie. Wspieram duchowo.

Jak podnieść ciśnienie 89/65? Proszę o sposób nieprocentowy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Anda 15:53, 23 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Jak podnieść ciśnienie 89/65? Proszę o sposób nieprocentowy.


Posłuchać Wiadomości?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwik69 16:03, 23 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Beczki na deszczówkę super sprawa szybko się zapełnią w najbliższych dniach! czytam o Twoim poślizgu... i życzę zdrowia w wolnej chwili zrób zdjęcie tego swojego Wiąza
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Gruszka_na_w... 16:07, 23 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Anda napisał(a)


Posłuchać Wiadomości?


Apopleksji nie chcemy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 16:14, 23 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Spuścić Cię z oka i zaraz coś nawyczyniasz. A gdzie zasady BHP łażenia po mokrych płytkach?
Zaprzęgnij do robót osobistego pielęgniarza. Okładaj się na potłuczenia i uważaj na siebie. Wspieram duchowo.

Jak podnieść ciśnienie 89/65? Proszę o sposób nieprocentowy.

Proponuję 15 pompek i 15 przysiadów . W przypadku zagrażającej apopleksji należy ograniczyć ilość powtórzeń do 10. Mi pomaga

Dzięki za wsparcie . Osobisty póki co robi za kucharza . Kochany jest
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 16:19, 23 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
No kochany jest jak nic. Na medal zasłużył.
Pompki i przysiady odpadają z powodu zaniku mięśni. Lać wodę do wnętrza?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 16:51, 23 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
No kochany jest jak nic. Na medal zasłużył.
Pompki i przysiady odpadają z powodu zaniku mięśni. Lać wodę do wnętrza?

Mojemu Tacie, który też miewa ciśnienie na poziomie podłogi ( w piwnicy ), kardiolodzy całkiem serio zalecają malutką lampeczkę koniaku. Jeśli to nie wchodzi w grę, to lej płyny - woda za szybko przeleci. może jakieś soczki? kompoty?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies