Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 17:19, 23 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
sylwik69 napisał(a)
Beczki na deszczówkę super sprawa szybko się zapełnią w najbliższych dniach! czytam o Twoim poślizgu... i życzę zdrowia w wolnej chwili zrób zdjęcie tego swojego Wiąza

Sylwia, ja spodziewałam się z tą deszczówką, że będzie szybko - ale że aż tak ?!
Wolnych chwil może być pod dostatkiem, ale się nie wygnę, żeby go focić Póki co, jest jeszcze w warstwie poszycia . Ale ponieważ focę maniakalnie wszystko, co w ogrodzie - to voila

Taki był, jak go sadziłam 06'2019



Taki jest teraz



Myślę, że już za rok będzie można zacząć go podkrzesywać. Hania pisała, że po tym zabiegu mocno jej poszedł w górę.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:35, 23 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A taki był, jak go kupiłam 10'2018
Jak widać, rośnie chłopak

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 18:06, 23 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Cały czas pada... I spada ciśnienie atmosferyczne... Rano było 1012hPa, teraz jest 998 , z ciągłą tendencją spadkową … Pozdrawiam serdecznie wszystkich wrażliwców pogodowych
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
KasiaLangier 18:18, 23 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Fajne masz te beczki na wodę, też chociaż jedną taką bym chciała, tylko nie mam gdzie przechować zimą..Przy obecnej aurze beczki szybko się napełnią. Czytałam o wypadku, życzę Ci jak najszybszego powrotu do zdrowia :-***
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Magleska 18:56, 23 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18369
Asia .....faktycznie ciśnienie spada,bo łeb mi pęka ….w dodatku alerty poprzychodziły ,że wichury …..i słychać za oknem ,jak gwizda

poczytałam ,że 4 litery obiłaś
życzę szybkiego wykurowania z potłuczenia,chociaż wiem z autopsji ,że długooo boli

buzka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 19:18, 23 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17970
O raju, ogonówka potłuczona . Całe szczęście, że sobie nic nie złamałaś ani głowy nie rozbiłaś. Ale najbliższego tygodnia to nie zazdroszczę...Biedaku...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
jolanka 19:37, 23 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Pamietam swój balet na schodach, tez d...nym skutkiem, letko potem długo nie było
Współczuję, dobrze, ze głowa i kręgosłup całe. Zdrowiej szybko.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
galgAsia 20:37, 23 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasia - dziękuję za dobre słowa

Magda - no niestety długo to potrwa

Mrokasiu - muszę przetrwać , co zrobić...

Jolanka - widzę, że często się to zdarza...

No co ja mogę zrobić... leki p-bólowe mam, okład z kota - kot nie chce współpracować … Wolnego nie będzie , choć parę dni pewno by się przydało. Postękam, pokwękam - a potem przyjdzie wiosna
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magara 22:44, 23 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6573
Asia-galgAsia - czy ja dobrze kojarzę, że Ty gdzieś w swoim wątku ten cały swój system zbierania deszczówki opisywałaś? jeśli tak - proszę o podpowiedź gdzie szukać

A jeszcze odnośnie Twojego upadku - maść z arniką, inne domowe sposoby przez max dwa-trzy dni i obserwować Nie wiem jak mocno się potłukłaś (no zdjęć na forum nie oczekuję ) ale pamiętaj, że jak zacznie twardnieć i mocno puchnąć - do doktorów biegiem bo być może trzeba będzie coś niecoś odessać i profilaktykę przeciwzakrzepową wdrożyć - żarty to to nie są

a przy okazji: Asia-deszczowymaj - no ja rozumiem, że Ty masochistycznie chcesz zobaczyć doniczkowe minionki, ale musisz się uzbroić w cierpliwość bo ja muszę do wątku własnego dojrzeć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
sierotka 06:05, 24 lut 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Asiu zdrówka życzę
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies