Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

mrokasia 20:59, 16 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17954
Ty, poka tego swojego derenia w całości a nie tylko liścia prezentujesz.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 21:10, 16 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No bo na razie tylko liść wyględny Reszta to drapakowaty pokurcz w donicy . Ale będzie okazja to go sfocę - especially for YOU
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 21:11, 16 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Derenie są śliczne, zwłaszcza te kwieciste
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 21:14, 16 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21884
galgAsia napisał(a)
No właśnie ja tak kombinuję, żeby mojego derenia posadzić w rabatce i też go chociaż ciutkę podkrzesać.
A to proso... Gosiek znalazła jeszcze jedno takie fioletowawe od T. Grochowskiego, Nosferatu, tylko niższe, więc pewnie się nie pokłada.
Coś Cię, Haniu kochana, życie po kostkach kąsa.... Mogę jakoś pomóc?


Biurokracja mnie dopadła. To jedyna dziedzina życia, dla której nie mogę wykrzesać optymizmu. Mieszanie papierami kilkanaście godzin to nie jest niestety moje powołanie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 21:24, 16 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Tiaaa, papierologia… I to pewno ta z gatunku nikomu niepotrzebnych, byle sztuka się liczyła
Mogę pomóc spalić je w kominku !
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 21:37, 16 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21884
galgAsia napisał(a)
Tiaaa, papierologia… I to pewno ta z gatunku nikomu niepotrzebnych, byle sztuka się liczyła
Mogę pomóc spalić je w kominku !


Bingo!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 07:42, 18 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ziiimno . Dziś po 6 było tylko +7 st.C. Wczoraj przechodził nad nami niż ze Skandynawii, przez cały dzień popadywało i wiało, spadło w sumie 4l wody/m2. Gdyby było cieplej, wegetacja mogłaby jeszcze trwać. Nie wiem, czy nie jestem naiwna (nie, wiem, jestem naiwna ), ale liczę na ZPJ. Mam wobec niej spore oczekiwania







Tak było w ub. roku - część roślin jeszcze w doniczkach. W tym liczę na co najmniej powtórkę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 07:47, 18 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Co to jest ZPJ?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 08:19, 18 wrz 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
Co to jest ZPJ?

Złota Polska Jesień?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
galgAsia 08:31, 18 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Tak właśnie - Złota Polska Jesień, moja ulubiona pora roku
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies