Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Anda 08:32, 18 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33394
THX
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kwartet 08:42, 18 wrz 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Łączę się w oczekiwaniach ,nie wiem czy większych nie mam.
Dereń uroczy.
Na tym blogu od Makadami mają wielgaśnego pagodowego no ślinotoku dostałam.
mrokasia 09:03, 18 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17990
No, mnie to chyba żadna z Was nie przebije jeśli chodzi o oczekiwania wobec ZPJ.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 09:16, 18 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Czekaj, czekaj, my się dopiero rozkręcamy I co, przestało padać?
Aaa, sprawdziłam u Ciebie - a new hope ! Tylko coś na łepek załóż, bo wiesz - zimny wiater, zatoki, te sprawy . Wygląda nieźle
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Toszka 09:37, 18 wrz 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ale po co za dereniem pagodowym po angielskich blogach latać? U Andrzeja w Ogrodzie w mieście też taki rośnie. I inne cuda natury. Ja do niego nie mogę wchodzić, bo skrętu dostaję i oczopląsu oczu Gdyby nie odległość, to na wolontariat bym się zgłosiła
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Dorii 09:46, 18 wrz 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Ja to mam nadzieję że będzie przynajmniej taka jak w zeszłym roku. Na razie zimno i buro a ja potrzebuję terapii ogrodowej. Trochę odchorowuję powrót do pracy
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
galgAsia 09:53, 18 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Toszka, byłam u Andrzeja, derenia nie znalazłam, ale i tak mam oczy na słupkach po kilku stronach "na szybko". Muszę się wgryźć
BTW, chciałabym Cię spytać o rozplenicę. W ub. roku posadziłam kupowaną jako hameln. Ani rok temu, ani teraz nie kwitła. Przy sadzeniu zrobiłam sadzonkę i ten maluch ub. jesieni zakwitł nawet 2 kotami! Tak myślę, że na wiosnę chyba trzeba kępę radykalnie odmłodzić, co Ty na to?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:56, 18 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dorii napisał(a)
Ja to mam nadzieję że będzie przynajmniej taka jak w zeszłym roku. Na razie zimno i buro a ja potrzebuję terapii ogrodowej. Trochę odchorowuję powrót do pracy


Się nie dziwię, ja odchorowuję każdorazowo powrót po urlopie . U mnie już słonko, może temp. nie zwala z nóg ( albo właśnie zwala ), ale chyba idzie ku lepszemu
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gosiek33 09:57, 18 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
galgAsia napisał(a)
Toszka, byłam u Andrzeja, derenia nie znalazłam, ale i tak mam oczy na słupkach po kilku stronach "na szybko". Muszę się wgryźć
BTW, chciałabym Cię spytać o rozplenicę. W ub. roku posadziłam kupowaną jako hameln. Ani rok temu, ani teraz nie kwitła. Przy sadzeniu zrobiłam sadzonkę i ten maluch ub. jesieni zakwitł nawet 2 kotami! Tak myślę, że na wiosnę chyba trzeba kępę radykalnie odmłodzić, co Ty na to?



tu
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
kwartet 10:10, 18 wrz 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Tosia ja u Adrzeja to w zeszłym roku słupkooczności dostałam ale ten dereń do którego się ślinie to kurde z 5m wysokości ma.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies