Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

Anda 17:08, 19 sty 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
U mnie fajnie rozsiewa się Anthriscus Ravenswing, ale nie ma już tych ciemnych liści co matka. W większości są jaśniejsze, zielonkawe.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mgduska 17:09, 19 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Liście do bukietów i tak się w większości urywa
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 17:25, 19 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Anda napisał(a)
U mnie fajnie rozsiewa się Anthriscus Ravenswing, ale nie ma już tych ciemnych liści co matka. W większości są jaśniejsze, zielonkawe.

Kupiłam ją w zeszłym roku ale zmarnowałam Za długo czekała na wsadzenie. Do dziś się samobiczuję z tego powodu.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Brzozowadzie... 21:19, 27 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Łaaaa! Jak ja się cieszę, że tu dziś trafiłam!!! Ależ cudne miejsce! Jakie kolory, klimat i wogóle Chcesz czy nie chcesz - zostaję
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
lilarose 17:51, 20 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Łaaaa! Jak ja się cieszę, że tu dziś trafiłam!!! Ależ cudne miejsce! Jakie kolory, klimat i wogóle Chcesz czy nie chcesz - zostaję

Cześć Agata- cieszę się, że Ci u mnie miło! Strasznie zaniedbuję swój wątek i dopiero teraz zobaczyłam Cię u mnie.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 17:52, 20 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Przyszły nasionka
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 18:01, 20 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Dziewczyny- potrzebuję porady
Mam śliczne obeliski zrobione przez mojego tatę- no i jeden jeszcze nie obsadzony.
Chciałabym postawić go w miejscu, w którym wolałabym mieć uspokojony kolorystycznie ogródek- raczej biele/ecru.
Słonecznie jest tam max do godz 15
Myślałam o róży- ale jakiej ???
Obok rośnie już tam Pastella wiec musi to z nią współgrać.
Macie jakieś pomysły?
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Anda 18:34, 20 lut 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Jakie ładne paczuszki
Widzę, że Jora Dahl i do PL dotarła


Co do obelisku, to może powojnik? Do Pastelli pasowałby jakiś niebieski
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mgduska 20:06, 20 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Jeśli biała róża - to może Uetersener Klosterrose? Nie mam, ale mogłabym mieć, bardzo ładna jest, zdecydowanie uspokajająca
Jaki masz kolor obelisku? Jeśli ma pasować do Pastelli i białej róży - ja go widzę w zielonym albo w naturalnym kolorze drewna, żeby nie dodawać więcej kolorów
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 22:17, 20 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Anda napisał(a)
Jakie ładne paczuszki
Widzę, że Jora Dahl i do PL dotarła


Co do obelisku, to może powojnik? Do Pastelli pasowałby jakiś niebieski

tak, paczuszki od niej są och, ach

Na obelisk chciałabym jakiegoś bladawca- biele, kremy, baaaardzo rozbielone różowości. Kurcze, nie wiem.
Ten obelisk miałby stać na tle cisa- ale jego żywot niepewny, bo przesadziłam go w zeszłym roku a jest to stary, duży krzew. Niby jakoś dożył jesieni ale nie wiem, czy go zima nie pokonała.
Acha, z drugiej strony obelisku rośnie wieeeelkie parzydło. No ale wiadomo, po przekwitnięciu nie wygląda zbyt atrakcyjnie
Generalnie bym chciała, by tam białawo było.

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies