Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

Mgduska 12:43, 25 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A ten jakiś kaszel poddałaś bliższym fachowym oględzinom? Covid bywa bardzo niepozorny...
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 15:19, 26 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Nie, miałam covid jesienią, więc teraz raczej przeziębienie.
Na szczęście już mija
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 22:51, 01 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
ratunku! Moja laurowiśnia jest braązowa po zimie, co z nią teraz robić?
Ciąć? Jak?
Łodygi zielone
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Anda 22:58, 01 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Hej Widzę, że mróz porządnie liznął laurowiśnię. Wszystko brązowe przytnij do zielonej, zdrowej tkanki. One szybko odrosną
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
lilarose 23:06, 02 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Anda napisał(a)
Hej Widzę, że mróz porządnie liznął laurowiśnię. Wszystko brązowe przytnij do zielonej, zdrowej tkanki. One szybko odrosną

Ewa, ale jak jest zielona łodyga a brązowe liście, to też ciąć?
Bo te zmrożone liście są na całej wysokości, ale łodygi zielone i na ich szczycie liście zielone
Czy ciąć przy samej ziemi?

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Anda 15:20, 03 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
lilarose napisał(a)

Ewa, ale jak jest zielona łodyga a brązowe liście, to też ciąć?
Bo te zmrożone liście są na całej wysokości, ale łodygi zielone i na ich szczycie liście zielone
Czy ciąć przy samej ziemi?



Jesli łodyga jest zielona to te liście po pewnym czasie opadną. Musiałabyś poczekać. Potem od zielonego powinny odbić nowe liście. Ale nie wiem, po jakim czasie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
malgorzataka... 06:52, 06 kwi 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Z laurowiśnią mam to samo poczekam trochę z cięciem zobaczę jak odbije,na jakiej wysokości i wtedy ciachnę--ja swoją co roku tnę nawet jak nie przemarza.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
lilarose 19:32, 07 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Anda napisał(a)


Jesli łodyga jest zielona to te liście po pewnym czasie opadną. Musiałabyś poczekać. Potem od zielonego powinny odbić nowe liście. Ale nie wiem, po jakim czasie.


to może ją ciachnę tak w połowie, co? Tych brązowych liści nie obrywać? Kusi mnie, by to zrobić
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 19:33, 07 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
malgorzatakarpacz napisał(a)
Z laurowiśnią mam to samo poczekam trochę z cięciem zobaczę jak odbije,na jakiej wysokości i wtedy ciachnę--ja swoją co roku tnę nawet jak nie przemarza.

ja swojej do tej pory nie cięłam a będzie to jej 3 sezon u mnie. Chyba w tym roku nie mam wyjscia
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 23:02, 07 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
wrzucam foty okolic miejsca, w którym mam wsadzić różę Crocus Rose.
Czy nie bedzie zbyt mdło? Lepsza Desdemona, którą też kupiłam
najpierw zdjecia biało-żółtego

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies