Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

Mgduska 18:50, 26 wrz 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Pięęęęęękne
Ślicznie Ci się zgrały te różowości - a ja mam tyle pomyłek, że rabata daliowa jest w zupełnie dzikiej tonacji, dalekiej od reszty ogrodu. I też jeszcze jakieś spóźnialskie, które dotąd się nie pokazały.
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 21:03, 26 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
No pięęęęękne do kwadratu! Nigdy nie miałam 2m dalii, zazdrościć wielka. Watermelon kwitnie u Ciebie rewelacyjnie.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
lilarose 21:26, 26 wrz 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)
Pięęęęęękne
Ślicznie Ci się zgrały te różowości - a ja mam tyle pomyłek, że rabata daliowa jest w zupełnie dzikiej tonacji, dalekiej od reszty ogrodu. I też jeszcze jakieś spóźnialskie, które dotąd się nie pokazały.


ja w tym roku nie miałam żadnej pomyłki (z wyjątkiem tej, którą sama poczyniłam ) ale muszę dodać jakiejś moreli w przyszłym sezonie- mam całą jesień na rozmyślanie.
Jakbym zrezygnowała z uprawy warzyw, to bym miała tyyyle miejsca na dalie
Niestety, rodzina by mi nie wybaczyła
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 21:34, 26 wrz 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)
No pięęęęękne do kwadratu! Nigdy nie miałam 2m dalii, zazdrościć wielka. Watermelon kwitnie u Ciebie rewelacyjnie.

niektóre dalie mają chyba taki wigor zakodowany- w zeszłym roku była to Shiloh Noelle - niestety nie przezimowała i Edge of Joy (zadekowana tymczasowo u sąsiadki oczekuje na wyjazd do Zuzy ) no i jak wspomniałam, Who Me ma tez skłonność do przesady a że kwiaty ma piękne, zamierzam w przyszłym sezonie zaprosić tego wielkoluda do siebie
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Magara 23:55, 26 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Piękne te dalie
Niepotrzebnie obejrzałam bo stoję w daliowym rozkroku
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 09:02, 27 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Moja droga, jakby co, ja jestem bardzo zadowolona z tej pomyłeczki od Ciebie
Na Edge of Joy pomysł cały czas mam, chociaż zapowiadają się u mnie roszady daliowe. Nowości nadal nie planuję Wielkoludy(u mnie to jednak mniejsze wychodzą ) bardzo lubię, ale ze względu na wiatr muszę im odpowiednie miejscówki i podpory robić.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
lilarose 22:28, 02 paź 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
dokąd prowadzi ta ścieżka?


do Penhill Watermelon

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Kasya 22:33, 02 paź 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41917
Wow, dalie są jednak niesamowite
Z prwnoscią na jakaś jeszcze się skuszę
A sciezka nawet gdyby donikąd to i tak zachęcająca
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Basieksp 22:56, 02 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
No właśnie dokąd? bo bardzo zaprasza do dalszego zwiedzania
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Mgduska 08:29, 03 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Rozwinęła się moja ostatnia zagadka i okazała się...pomyłką. Jest oczywiście czerwona. Nie wiem, jak to zrobić, ale w przyszły mroku muszę mieć Jowey Winnie, żeby posklejać jakoś te dziwaczne kolory.

W tym roku wyjątkowo nie chciały do mnie trafić planowane kolory - jedno sklepiszcze w ogóle nie wysłało nic, w innym 2 z trzech zamówionych to pomyłki.Rabata daliowa z łagodnych różów skręca mimowolnie w stronę ognia
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies