Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zaczynam po raz kolejny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zaczynam po raz kolejny...

andzia458 22:38, 25 maj 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Sylwia, jestem, zaglądam na chwilę i uciekam bo inne prace teraz miałam na głowie. Postawiliśmy garaż, co prawda bez obróbki dachu i ocieplenia, no ale jest.

Komunia u nas 27 czerwca i przyjęcie robię w namiocie na podwórku więc teraz wszystko się wokół tego tematu kręci.

Plac budowy uprzątnięty, dokupiliśmy jeszcze ziemi ale na tej co była rozrównana chwastowisko zdążyło się zrobić. I nie wiem, czy lecieć znów ręcznie czy pójść z mężem na ugodę i pozwolić mu rozłożyć na tym kolejną warstwę ziemi i wymieszać glebogryzarką wszystko razem? Jak myślicie?

Zdjęcia będą jutro.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
sylwik69 18:51, 26 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
No to faktycznie dużo się dzieje jesteś usprawiedliwiona glebogrezarka na pewno nie zaszkodzi
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
SylwiaBe 23:09, 26 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 860
andzia458 napisał(a)
A ja narazie takie zakupy robię. W LM nie mieli tej kory a w O.. mąż kupił tyle, ile mieli na stanie.

Cześć Aniu, zaglądam, witam się, podziwiam wkład pracy, kawał dobrej roboty
A ta kora to by mi się przydała, też duuuużo potrzebuję
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
edi75 07:41, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2160
Witaj fajne plany.I widzę że realizacja też pędzi do przodu.
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Zakrecona 09:45, 29 maj 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Przejedź glebogryzarką. Ja wyrywam te duże, a te małe glebogryzarką

____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
andzia458 23:28, 16 cze 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Dziewczyny, nie mam w ogóle czasu na forum... Aj. Najmłodszy zrobił się totalną mamozą, zdalne nauczanie już odbija mi się czkawką, za półtora tygodnia komunia. No i odmrozili nam trochę wizyt więc byliśmy już na badaniach w Katowicach i 3x w tygodniu rehabilitację mamy

Zielsko mi urosło prawie po kolana tam, gdzie ma być rabata i trawa. Nie posiana do tej pory, bo namiot chcemy tam postawić i wszystko by pewnie było zdeptane... Pokażę parę ujęć z ostatnich działań.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Helen 05:42, 17 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
No przy takim zaawansowaniu prac i tylu obowiązkach, ciężko jeszcze znaleźć czas na forum
Trzecie zdjęcie super
____________________
Helen - Hortensjowo
andzia458 21:01, 17 lip 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Jejku, miesiąc minął od mojego ostatniego posta tutaj..!!
Jak ten czas szybko leci, ehhh...
Po komunii, wakacje a ja nadal nie mam na nic czasu. Wrażliwe dziecko mi chyba rośnie, nie odchodzi na krok, czy to w domu czy na podwórku, muszę go trzymać za rękę bo inaczej płacz.
Mąż doprowadził w końcu kanalizację do letniaka, jutro będzie układał krawężniki, żeby wytyczyć wjazd i mam nadzieję, że uda mi się coś działać ogrodowo.
Mam też nadzieję, że pomimo mojej nieobecności tutaj, zajrzycie i pomożecie...
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 22:27, 17 lip 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
sylwik69 21:32, 21 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Jasne,że pomożemy
Mam nadzieję,że przyjęcie komunijne się udało... małe dzieci teraz potrzebują mamy to normalne,ale szybko rosną,więc powoli ogarniesz.Dobrze,że mąż wiele prac potrafi samodzielnie wykonać
Powojnik piękny i mój ulubiony kolor
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies