Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zaczynam po raz kolejny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zaczynam po raz kolejny...

mrokasia 09:52, 05 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18113
Rozumiem Twoje rozterki. Chyba musisz wrzucić na luz - dzieci rosną, z czasem będziesz mogła usunąć część zabawek a powiększyć ogród ozdobny. Lepiej mieć wybiegane, dotlenione towarzystwo niż znudzone, zasiedziane przed komputerami małe zombi .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
andzia458 22:54, 05 maj 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Dziewczyny, muszę jeszcze przemyśleć temat z tymi dziecięcymi atrakcjami.

Tutaj po prawo fragment letniaka, tzw. przejściówka do piwnicy i dalej piwnica, na którą nie mam jeszcze pomysłu. Dalej stary garaż do rozbiórki w niedalekiej przyszłości.
Za piwnicą jest stary płot, też do demontażu bo dalej jest już nowe ogrodzenie. Jeśli przesunę część gospodarczą, to musiałby pewnie być w tym miejscu jakiś płot albo może jakiś żywopłot? Tylko co? W linii prostej nie oddzielę podwórek bo od wschodu na tej wysokości są posadzone drzewka owocowe.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 22:57, 05 maj 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
A ja narazie takie zakupy robię. W LM nie mieli tej kory a w O.. mąż kupił tyle, ile mieli na stanie.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Zakrecona 06:57, 06 maj 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Jednym słowem zakup się udał
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
kasiab 07:50, 06 maj 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1514
Super zakupy
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Roocika 08:17, 06 maj 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Zakupy kory zawsze cieszą.
Chciałam pomóc w rozplanowaniu ale nie wiem co doradzić. My mamy domek dzieci i bujawkę na wprost tarasu drewnianego przy salonie. Córka przenigdy nie dałaby się wyalienowac gdzieś dalej, bo lubi być blisko nas (póki co ), a Młody zaraz będzie z tego korzystał. Mnie też jest wygodnie, bo mam blisko. Jak przychodzą znajomi to też są zadowoleni, bo jesteśmy na tarasie i widzimy co robią dzieci.
A basen rozstawiamy na tarasie betonowym przy domu i chociaż z radością go zwijam jesienią, to jest mi wygodnie, bo blisko Ale u nas sezon basenowy to maks 2 miesiące więc da się wytrzymać.

Chyba nie pomogłam
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
MartaCho 10:45, 06 maj 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2199
wow! Jakie zakupy wspaniałe! Ta kora jest sprawdzona i jest świetna!
Będziesz Pani zadowolona
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Magda83 11:11, 06 maj 2020


Dołączył: 23 kwi 2020
Posty: 17
Cześć Aniu, zaczynam podobnie jak Ty, już 2 raz, ale zamierzam działac zgodnie z planem tym razem, póki co zajmuje sie glebą pod rabaty, trzymam kciuki za Ciebie i z ciekawością będę podglądać pozdrawiam
____________________
Magdaogród i zaciszny taras
andzia458 13:19, 06 maj 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Asiu, jednak pomogłaś.

Jak przychodzą znajomi to też są zadowoleni, bo jesteśmy na tarasie i widzimy co robią dzieci.


I to jest argument, żeby jednak tą przydomową część powiększyć i domek czy piaskownicę Janka dać od północy, przy tarasie, żeby był blisko, jak dorośli będą na tarasie spędzać czas.
A trampolina może być na ścianie wschodniej, na tym nowym trawniku bo starszaki nie wymagają aż tyle uwagi.
A z basenem to nadal nie wiem...
W tym roku będzie stał chyba koło piwniczki bo tam jest prawie cały czas słońce. I jeśli go tam zostawię, to będę musiała coś z tą okolicą zrobić, zagospodarować.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
sylwik69 22:19, 06 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Małe dzieci muszą być na oku! a tak jak Magleska pisze,kiedyś dokupisz kory i będziesz wszędzie robić rabatki,dużego Tira kory
Ach przydałby mi się taki transporcik
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies