Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zaczynam po raz kolejny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zaczynam po raz kolejny...

andzia458 08:23, 15 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Dziękuję za pochwały. Pomidory to taka moja pierwsza zielona pasja.

Kasiu jak już będzie się czym ogrodowo pochwalić, to oczywiście zapraszam i pomidorkami chętnie obdaruję. Każdy, kto mnie teraz odwiedza, dostaje pomidorki na wynos.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Helen 11:13, 15 sie 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8311
andzia458 napisał(a)
Każdy, kto mnie teraz odwiedza, dostaje pomidorki na wynos.

Szkoda, że mieszkasz tak daleko, bo bym się wprosiła na ucztę pomidorową
____________________
Helen - Hortensjowo
andzia458 17:01, 15 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Helen no trochę daleko jednak. Ale kto wie, co, gdzie i kiedy. Życie zaskakuje.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 17:07, 15 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Podpowiecie mi, gdzie internetowo kupujecie bylinki? Są jakieś adresy godne polecenia? Chcialabym posadzić trochę wypełniaczy, oglądam różne ogrody i coś mi się w głowie kształtuje... Porysuję sobie jeszcze może w paincie i coś doradzicie?
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
MartaCho 17:13, 15 sie 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Jaki piękny avatarek! Jaka piękna Ty!
Ja kupuję najczęściej w Al....r i choć większość osób narzeka w tym roku na zakupy internetowe, to ich u nich kupowałam hortki i przyszły całkiem fajne sadzonki. A że nie pamiętam dokładnie jak to jest w regulaminie z pełnymi nazwami sklepów, więc na wszelki wypadek wyślę Ci Info na priv
____________________
Marta Ogród zacząć czas
kasiab 17:46, 15 sie 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Aniu piękne pomidory
Wiesz co teraz jak na to jaki jest szał roślinny to nie wiem czy jakakolwiek szkółka spełnia oczekiwania... Pamiętasz jakie trawki otrzymała ostatnio Wiola na nową rabate?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
andzia458 21:11, 15 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Marto, dziękuję za komplement i za namiar do sklepu. Będę buszować.

Kasiu chyba przeoczyłam, nie doczytałam, jak nie było mnie tu przez kilka dni... W mojej okolicy są takie szkółki, że wiele roślin to NN, jak pytam o niektóre Ogrodowiskowe odmiany, to dziwnie na mnie patrzą. no a poza tym prawie non stop jestem sama z trójką dzieci więc jakiekolwiek zakupy stacjonarne to trudny temat.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
sylwik69 21:11, 15 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Sprawdzaj ogłoszenia lokalne na Facebooku.Najlepsze rośliny z ogrodów gdzie rosły w podobnej glebie do Twojej i za mniejsze pieniądze
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
andzia458 21:14, 15 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Sylwia dzięki za pomysł. Masz na myśli marketplace? Bo na lokalnych grupach sprzadażowych, pchlich targach nikt roślin nie wystawia. A w okolicznych wioskach to ludzie w zasadzie ładnych ogrodów nie mają.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
sylwik69 21:15, 15 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
andzia458 napisał(a)
Dziewczyny, ja pomidory kocham miłością bezgraniczną. W tym roku, póki co, nie było jeszcze żadnych oprysków. Przepis na takie okazy to nic odkrywczego- jesienią na bogato bydlęcego obornika a podczas sadzenia w dołek po łopacie kompostu.
Tam, gdzie nie dałam kompostu, krzaki są zdecydowanie słabsze.
Mam coś około 40 krzaczorów, po jednym z danej odmiany także ogrom różnych pyszności.

Ach te pomidory czują Twoją miłość!!! wspaniałe okazy...no no jak Ty takie pomidory hodujesz to i rabaty będą wypasione
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies