Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zaczynam po raz kolejny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zaczynam po raz kolejny...

sylwik69 21:17, 15 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
galgAsia napisał(a)
Ania, jaki świetny prezent Dane ze szczerego serca, będą rosły jak złoto

Sylwik, cudna dziewczyna jesteś Buziaki dla Was

Zawstydziłam się...ale to szczera prawda,od serca mała ale serce duże!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
andzia458 21:19, 15 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
A my zajadamy się malinkami i jeżynami.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
kasiab 22:01, 15 sie 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1515
Jakie śliczne maliny u mnie też jest szalenstwo obrywam dwa razy dziennie do tego dostalam w kwietniu mikro sadzonki truskawek i teraz kwitną 3ci raz.... Cały czas owocują na przyszły rok muszę zrobić więcej miejsca bo pomimo ilości owoców na krzewach samych krzaczkow mam tylko 20szt i codziennie zrywam po kilka sztuk a moje dziewczynki pochłaniają każdą ilość truskawek
____________________
Kasia - tu na razie jest...
andzia458 22:36, 15 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Kasiu 20 krzaczków to bardzo malutko. Nawet dobrze pojeść trudno. Ja mam około 250 krzaczków i myślę, że dla naszej pieciosobowej rodzinki to tak akurat, żeby móc jeszcze dżemik zrobić.
Kiedyś miałam małą plantację truskawek, z 15 arów, żeby sobie dorobić przy małych dzieciach ale przelicznik słaby wychodził- nawadnianie, opryski i zrezygnowałam.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
MiluniaB 23:07, 15 sie 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Mało stron to przejrzałam cały wątek. Dużo miejsce do zagospodarowania i tym samym sporo pracy przed Wami.

Trzymam kciuki za pomyślność
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
andzia458 23:55, 15 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Witaj Mirello w moich skromnych progach. Tak, masz rację- dużo pracy jeszcze przed nami. A niestety, fundusze ograniczone, dwóch chorych synów, wszystko sami robimy swoimi łapkami więc i ogrom czasu potrzeba, żeby jakoś to wszystko wokół wyglądało. W gorszych chwilach mocno mnie to frustruje bo człowiek cały czas w remontach i bałaganie ale cóż zrobić...
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
sylwia_slomc... 01:25, 16 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
WitajPodziwiam za wkład pracy jaki już zrobiłaś by roślinom dobrze się u Ciebie rosło zważywszy na trójkę małych dzieci, walkę z chorobą i remontami budynków. Wiem co piszę bo trzy lata rehabilitowałam własne dziecko, budynki też remontowaliśmy sami i wiem co to znaczy i jak to jest.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
MiluniaB 08:16, 16 sie 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Aniu rozumię Twoją flustrację, życie to nie bajka, nie rozpieszcza, a doświadcza. Wydajesz się być silną kobietą.
Założyłaś wątek na forum - brawo. Tu jest sporo chętnie pomagających osób, ale musisz też pamiętać ile ludzi tyle opinii - czasami mózg się lasuje podczas burzy mózgów (tak określamy planowanie rabat i nasadzeń pełną parą).

Zaznaczyłam Twój wątek, będę zaglądała.

Zajrzyj do mnie i zobacz jakie ogrody Ci poleciłam - być może, któryś z nich będzie Ci odpowiadał. Jeżeli nie to z całą pewnością znajdziesz tu inne pasujące do tego co byś chciała uzyskać ogrody

____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
sarenka 08:31, 16 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
andzia458 napisał(a)
Ewa wszystko się zgadza. Na derenia zostawiłam trochę miejsca, bo dopiero teraz go kupię. Ale on ma zwarty pokrój więc wiele miejsca chyba nie wypełni?

Ewa ma rację. Ja teraz po 2-3 latach widzę,że rabatę ( póki co jedną) mam za wąską i zastwiam się czy ja poszerzyć czy zlikwidować jeden rząd roślin

andzia458 napisał(a)
Pomidorki


Powiem krótko: łaał!

Co do roslin- wyśle Ci na priv gdzie kupowałam

Moje młodsze dziecko przestało spać w dzień jak miało rok a starsze jak miało 1,5 roku. Długo się nie nacieszylam drzemkami
____________________
Magda W samym sloncu
andzia458 11:23, 16 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Sylwia dziękuję za odwiedzinki. My rehabilitacje, szpitale mamy od 12 lat, także to już taka codzienność od zawsze.

Mirelka dzięki bardzo za namiary na te ogrody. Ogród Angeliki chyba najbardziej przypadł mi do gustu. Dałaś mi wspaniałą lekturę na dzisiejszą noc.

Megi dziękuję za namiary. W najbliższych dniach nic nie planuję kupować, za duża pustak jeszcze w głowie. Badam grunt póki co, sprawdzam orientacyjnie ceny
Mój Jasiek potrafi pospać w dzień aż godzinę ale pod warunkiem, że śpi u mnie na rękach. on śpi a ja mam rozgrzeszenie i mogę wtedy Ogrodowisko czytać.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies