Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 00:16, 13 lut 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
MartaCho napisał(a)
Dzień dobry, dzień dobry! Fajnie, że jesteś!


Hejka, nie przepadłam, ale miałam detoks od forum bo czas nie był moim sprzymierzeńcem ostatnio. Nadal jakoś mi go brakuje, ale jeszcze bardziej rozkminek ogrodowych
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 00:21, 13 lut 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
DariaB napisał(a)
Cześć Anetko widzę, że na nudę narzekać nie będziesz, zaczynamy nowy sezon


Hej, oj nudy nie będzie już przebieram nogami, aby tak na maxa podziałać w ogrodzie.
Spacery robię regularnie, ale od samego oglądania cały bałagan na rabatach sam się nie ogarnie W tym tygodniu muszę podciąć seslerie i trzcinniki, graby i orzecha, nie mam tego dużo, ale wiadomo dzień krótki i nie zawsze pogoda sprzyja.
Cebulowe wychodzę, nie mogę się doczekać, jakoś wydaje mi się wcześnie w tym roku

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
UrszulaB 08:39, 13 lut 2024


Dołączył: 02 gru 2018
Posty: 210
U mnie lauroqisnie przemarzły. Będzie je trzeba ściąć na poziom 15, 20 cm. Miały 5 lat.
Cieple zimy dobrze przeżyły. Wystarczyła trochę chlocniejsza i padły
Na żywopłot nie bardzo się nadają
Wiaan 09:34, 13 lut 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
UrszulaB napisał(a)
U mnie lauroqisnie przemarzły. Będzie je trzeba ściąć na poziom 15, 20 cm. Miały 5 lat.
Cieple zimy dobrze przeżyły. Wystarczyła trochę chlocniejsza i padły
Na żywopłot nie bardzo się nadają


Moje w donicy są w nienaruszonym stanie. Donica duża, ocieplona styrodurem i stoi przy północnej ścianie domu.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 11:01, 13 lut 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Zmarzły mi wrzośce, bo nic innego mi do głowy nie przychodzi, taka sytuacja. Na pewno nie miały sucho, zestarzały się czy co? Nie będę ich ratować, wykopę i posadzę nowe.



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
DariaB 11:07, 13 lut 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
UrszulaB napisał(a)
U mnie lauroqisnie przemarzły. Będzie je trzeba ściąć na poziom 15, 20 cm. Miały 5 lat.
Cieple zimy dobrze przeżyły. Wystarczyła trochę chlocniejsza i padły
Na żywopłot nie bardzo się nadają

Moje laurowiśnie w gruncie mają kilka po kilka listków zbrązowiałych, pewnie przemrożone, ale ogólnie się trzymają. Mam je już chyba 3 rok. Mróz był w styczniu w nocy dość duży, a ogólnie zima ciepła. Może bardziej zimny wiatr im zaszkodził?
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 11:08, 13 lut 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Wiaan napisał(a)


Hej, oj nudy nie będzie już przebieram nogami, aby tak na maxa podziałać w ogrodzie.
Spacery robię regularnie, ale od samego oglądania cały bałagan na rabatach sam się nie ogarnie W tym tygodniu muszę podciąć seslerie i trzcinniki, graby i orzecha, nie mam tego dużo, ale wiadomo dzień krótki i nie zawsze pogoda sprzyja.
Cebulowe wychodzę, nie mogę się doczekać, jakoś wydaje mi się wcześnie w tym roku


U mnie w sobotę było bardzo ciepło, trochę podziałałam. Wycięłam seslerie, ścięłam rozchodniki w donicy na froncie, poczułam znowu, że mam dziwne mięśnie
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Judith 11:10, 13 lut 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
Wiaan napisał(a)
Zmarzły mi wrzośce, bo nic innego mi do głowy nie przychodzi, taka sytuacja. Na pewno nie miały sucho, zestarzały się czy co? Nie będę ich ratować, wykopę i posadzę nowe.




Wiązań, a jak u Ciebie z deszczami? Jeśli jest tak jak u mnie (czyli pada niemal bez przerwy) to może zgniły im korzenie?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 16:27, 14 lut 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Hej Anetka . Widzę, że powoli się wybudzamy .
Fajne plany. Będzie co robić.

I właśnie po tym, jak napisałaś o cebulowych, przypomniała mi się „mieszanka Anety” . Niestety dopiero teraz, a nie we wrześniu.
No cóż…. Muszę sobie chyba przypomnienie zaznaczyć w telefonie .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Patrycja_KG_Lu 18:50, 14 lut 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2765
Agatorek napisał(a)
Hej Anetka . Widzę, że powoli się wybudzamy .
Fajne plany. Będzie co robić.

I właśnie po tym, jak napisałaś o cebulowych, przypomniała mi się „mieszanka Anety” . Niestety dopiero teraz, a nie we wrześniu.
No cóż…. Muszę sobie chyba przypomnienie zaznaczyć w telefonie .


Fakt! Też ją pamiętam. Piękna była.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies