Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Agania 21:25, 15 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Basia_KRK napisał(a)

Agatko, dziękuję, zawstydzasz mnie lekko, to efekt lustrzanki
Moim zdaniem moje to nie są Chocolate, nie mają żadnej nazwy na etykiecie, więc chyba zwykłe najzwyklejsze nieodmianowe?
Basen - w lecie - stoi tam, gdzie donice (te drewniane brązowe i ta miedziana), tam mam właśnie drewniany podest. Tzn. mieścił się tam z drewnianymi donicami, do tego barek i leżak, teraz z miedzianą donicą może być już trochę ciasno Zobaczymy, jak coś, to będziemy przestawiać... donice

Nie Basiu, porównanie miejsca po latach to nie jest efekt lustrzanki tylko
efekt ciężkiej pracy właścicielki
Pytałam czy masz serratę Chocolate, gorąco polecam piękna jest i nie rośnie aż tak wysoko, jest dużo ładniejsza od tej zwykłej
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Joku 22:30, 15 cze 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Obrazki przed i po - efekt oszałamiający. Zazdroszczę pozytywnie. Sytuacja robi się dla mnie niebezpieczna bo dotychczas lubiłam szary a teraz w kilku miejscach pojawia się ten bardzo pociągający teak.

Może jako akcent coś ciemniejszego np. konwalnik, jest też taka fajna niska bylina do zadarniania, nazywa się pragnia syberyjska o zielonych listkach. Kwitnie na żółto, ale krótko - jeżeli ktoś nie lubi tego koloru może da się wytrzymać? Obie rośliny są niskie, pełzają po ziemi. Na wyższe nie mam pomysłu.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Johanka77 22:41, 15 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Basia zakątek z tymi donicami wygląda przepysznie!!!
Narobiłaś mi ochoty. Zaraz puszczę Ci coś na priv
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
KasiaBawaria 08:16, 16 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Niesamowite zmiany, jestem pod ogromnym wrazeniem. A to drewno trzeba czyms odswiezac?
pieknie!
____________________
Zapraszam na kawe
Nowa12 15:19, 16 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Chyba nie doczytałam ale mam pytanie te deski to jest w tym miejscu też Wasze ogrodzenie czy po prostu taka dodatkowa ozdoba kącika wypoczynkowego. A przechodzi Wam coś od sąsiadów?
Generalnie przepiękny zakątek i te donice jakby do kompletu kupiłaś.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
popcorn 15:30, 16 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pokażesz tę serratę z pewnej odległości? Kupiłam trzy ostatnio i zastanawiam się jak będą wyglądać większe? dzięki!
____________________
Mój nowy ogródek
karo 15:45, 16 cze 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Basia_KRK napisał(a)

Posłucha A kiedy go przesadzałaś? One podobno jakoś 2-3 lata od posadzenia/przesadzenia muszą się aklimatyzować. Mój biały kousek ma słońca około 8-10 godzin łącznie. Częściowo rozproszone.


Przesadzałam go jakoś tydzień temu.
____________________
Karolina - Moja działka
karo 15:47, 16 cze 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
W oczach mi marniał Liście zaczęły się przebarwiać jak na jesień. Teraz będzie pod baczną obserwacją .
Może coś z niego bedzie.
____________________
Karolina - Moja działka
AgnieszkaW 16:11, 16 cze 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Basiu, jestem zachwycona Twoim ogrodem, jest piękny, a to 'pole' w tytule - genialne (to też moje korzenie).
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Jola_M 22:35, 16 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Witam się u Ciebie Basiu, zobaczyłam Cię w metamorfozach i przepadłam. Świetny masz ogród pokażesz zdjęcie z widokiem na ogród z salonu, bardzo jestem ciekawa jak to się przenika przy dużych przeszkleniach, które macie pozdrawiam
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies