Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

antracyt 10:37, 29 lut 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 12048
Dziewczyny
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
inka74 11:09, 29 lut 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15142
Aga, śnieżne zdjęcia piękne. A to z brama - mistrzostwo. Piękne!
Przy twoim areale to to sprzątanie jak zaczniesz zimą to do lata może się uda Macham cieplutko
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kordina 11:15, 29 lut 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 5059
Agnieszko, gratuluję wodnych rozwiązań, na moich ziemiach nie dałoby rady bez takich budów melioracyjnych
A co do tematu "dopuszczanie" to moja teściowa wychowanka warzywna, powyrywała mi młode ozdobne trawy, zanim się zorientowałam...
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
April 11:26, 29 lut 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
Bożenko, moja mama oskubała mi do gołej łodygi Fenkuł Tak więc tego.....
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 11:50, 29 lut 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
Ja ogolnie jak sobie tak pomysle mam jakies krwiożercze skojarzenia z ogrodem. Moze podswiadomie albo w poprzednim zyciu bylam kims w rodzaju kata? Bo jak juz kiedys pisalam, kiedy kopie w ogrodzie a mam podły nastroj to zawsze spada czyjaś makowka, oczywiscie w wyobrazni, kazdy sztych inny łebek. Najczesciej jednak to polityczne głowki spadaja, bo oni smrodza nam w zyciu najbardziej
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Ewa777 12:26, 29 lut 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18773
Jestem pod wrażeniem Twojej bramy. Jest cudowna, jak wjazd do tajemniczego ogrodu.
Jeżeli chodzi o ciemiernika, to nigdy nie dzieliłam takiego z donice, ale takiego z gruntu tak. Nie ucierpiała ani roślina mateczna ani nowa sadzonka. Ale ryzyko jest, bo one nie lubią grzebania w korzeniach.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Agatorek 13:39, 29 lut 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
April, Tarciu, dobrze, że nie jestem z takimi odczuciami sama .
Moja mama jest jedyną osobą, której ufam w 100%, jeśli chodzi o ogród . Kiedyś mi tylko wykopała jakiegoś śmiałka (trawę), bo wyglądał jej na „dzikusa”

Jak widzę psa biegnącego w stronę rabaty, to się odwracam, w myśl zasady, czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal .

Na szczęście mój Em też wie, że musi baaaardzo uważać, jak chce mi coś pomóc .


Iwonka, no nie jest tak źle . Praktycznie wszystko mam powycinane oprócz największych traw. To będzie załatwione w przyszłym tygodniu, bo eM ma mieć czas. Zostało mi jakieś lekkie pielenie (całe szczęście jest niedużo chwastów), cięcie róż i dosypka kory. Czyli raczej na luzaku
Odmachuję :*

Bożenko, zaraz wstawię fotki wody

Ewa, dziękuję . Tak jak pisałam, nie będę ryzykować. Kupię większą donicę i będzie stał przed drzwiami



____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Agatorek 13:42, 29 lut 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Tak wyglądają moje oczka z przodu domu, woda prawie na równo z ziemią



Te drzewa stojące w wodzie to siewki wierzb zza ogrodzenia. Mają może z 6-7 lat.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Agatorek 13:44, 29 lut 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Tak wygląda oczko z tyłu, widać, że woda już nieco opadła, a też było prawie „do brzegu”



I rów, z którego woda jest odprowadzana dalej - jest sporo mniej wody, niż było wcześniej


____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Agatorek 13:46, 29 lut 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Mam jeszcze czas na cięcie róż, tak wygląda forsycja



A tak jarząb pink pearl


I bez
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies