Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Alija 15:24, 28 mar 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
U nas od rana wieje, zimno, pada śnieg , a ja miałam nadzieję, że w tym tygodniu posprzątam ogród. Trochę już mam porobione, ale do końca jeszcze daleko.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
mirkaka 15:25, 28 mar 2023


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
A mnie się ten las taki łysy bardzo podoba
Młoda to i ma siły tyrać 5 godzin, ja już 2-3 najwyżej
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kordina 15:30, 28 mar 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Mgduska napisał(a)
Jak miło odnaleźć się w tak zacnym gronie
Potrzebna nam seria bolesnych zastrzyków w brzuch, albo odwyk na pustyni. Innego wyjścia nie widzę


Pod warunkiem, ze na Błędowskiej, żeby na przepustki na weekendy zdążyć dojechać do ogrodów
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
olciamanolcia 18:24, 28 mar 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6903
April napisał(a)


Justyna, jaki wspaniały letni awatarek
Ukończenia porządków zazdroszczę, ja jeszcze kilka dni potrzebuję. A potem biorę się też za przesadzanie.
18 worków kory to spory wysiłek. Zakwasy miałaś?


Odnośnie zakwasów - nawet po siłce takich nie mam
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 18:32, 28 mar 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6903
Wiolka5_7 napisał(a)


Podobnie sobie ostatnio myslałam jak ryłam na tych nowych rabatach
Stwierdzilam,ze to ostatnie takie duże zmiany w ogrodzie ozdobnym, muszę w końcu odpocząć w tym ogrodzie a nie tylko zapitalać

Kiedyś żałowałam , że mam mały ogród ,a teraz się cieszę ,bo i tak kupa roboty



Właśnie! Ile można tyrać „ żeby było ładnie” a gdzie miejsce na odpoczynek? Zauważyłaś , że nawet zimą nie potrafimy odpocząć od ogrodu? Bo zawsze jest” coś”do zrobienia ? jak nie projekty to knucie ci gdzie wysadzić i przesadzić?
Tez chciałam zagospodarować część pobasenową ale na dzień dzisiejszy odpuszczam , nawet już nic w tym roku nie poszerzę
Ps. Dziś w Lydlu widziałam piwonie i dumam gdzie je wcisnąć czytaj w którym miejscu wyciąć kawał trawy
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Judith 19:00, 28 mar 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Dziewczyny, a ja już nie wyobrażam sobie życia bez ogrodowego knucia i tyrki. W ogóle nie myślę, ze kiedyś skończę, ja nigdy nie chcę kończyć .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Dorii 19:08, 28 mar 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
To sąsiad mnie kiedyś podsumował, trafiając w samo sedno. "Nie chodzi ci żeby zrobić, tylko żeby się narobić"
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
mrokasia 19:35, 28 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Judith napisał(a)
Dziewczyny, a ja już nie wyobrażam sobie życia bez ogrodowego knucia i tyrki. W ogóle nie myślę, ze kiedyś skończę, ja nigdy nie chcę kończyć .


Spokojnie . Mnie się wydaje (a wątek Hani Gruszki mnie w tym upewnia), że praca w ogrodzie nigdy się nie kończy. Zawsze coś mozna zmienić, poprawić. Jakieś rośliny wypadają z różnych przyczyn, ogród nie spełnia naszych aktualnych potrzeb i oczekiwań itp. i już pole do knucia i tyrania jest .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Judith 19:45, 28 mar 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
mrokasia napisał(a)


Spokojnie . Mnie się wydaje (a wątek Hani Gruszki mnie w tym upewnia), że praca w ogrodzie nigdy się nie kończy. Zawsze coś mozna zmienić, poprawić. Jakieś rośliny wypadają z różnych przyczyn, ogród nie spełnia naszych aktualnych potrzeb i oczekiwań itp. i już pole do knucia i tyrania jest .

… a prócz tego kancikowanie, sprzątanie po zimie, przycinanie, nawożenie, pielenie, koszenie, tworzenie doniczkowych kompozycji etc etc .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Makao 20:02, 28 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3930
To już choroba, trza na odwyk iść
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies