Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Kasya 11:11, 21 maj 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42215
Fajnie z deseczkami !
Musisz sąsiadowi kupić farbę odpowiednia
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Makao 15:36, 21 maj 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4343
Takie skończone ogrodzenie to kropka nad i w Twoim ślicznym ogrodzie.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Gruszka_na_w... 20:40, 21 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Z dzieleniem tiarelli zaczekaj do końca kwitnienia. Można też to zrobić we wrześniu.
Informuję, że sadziec wylazł z ziemi i ma ok. 10 cm.
Gratuluję ogrodzeniowego finiszu.
A trawa rzeczywiście nad wyraz soczysta.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 21:36, 21 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Ciesz się, że sąsiad pozostał w palecie brązów, mógł pójść w niebieskie, różowe, żółte…
Ładnie wyglądają te panele. No i trawnik .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magara 23:45, 21 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6805
Judith napisał(a)
I zdjęcie z rodzaju „znajdź różnice” .



Znalazłam od razu, bez podpowiedzi Ale to pewnie dlatego, że u nas temat płotu i jego podnoszenia z jednej strony na tapecie
Pobudka bladym świtem bardzo opłacalna - ogród w porannym świetle wygląda zupełnie inaczej
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Judith 08:27, 22 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10068
Martka napisał(a)

Uśmiałam się dwa razy
Doceniam poranny spacer z aparatem i możliwość podziwiania efektów tegoż edit:w tym dokończone ogrodzenie!!!
Dziś ogrodowe lenistwo połączone z wycieczką rowerową, na którą wcale nie ja nalegam... no dobrze, niech już będzie, oby krótka

Moje poranne spacery po ogrodzie w wolny dzień zazwyczaj są najwcześniej po 10.00 . To było jednorazowe .
U mnie tez miała być wycieczka rowerowa wczoraj, ale po ogrodowych pracach siła była tylko na długi spacer z psem . A jak Twoja? Były lody po drodze?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 08:30, 22 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10068
Kasya napisał(a)
Fajnie z deseczkami !
Musisz sąsiadowi kupić farbę odpowiednia

Kolorystyczne dopasowanie pojawiło się przypadkiem i - gdy się objawiło - było źródłem satysfakcji. Ale nasz sąsiad wszystko potrafi zepsuć, ech!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 08:37, 22 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10068
Makao napisał(a)
Takie skończone ogrodzenie to kropka nad i w Twoim ślicznym ogrodzie.

Dziękuję, Aniu, za dobre słowo .
Ogrodzenie z paneli powstawało długo... Pierwszy etap był 3 lata temu, drugi 2 lata temu i teraz po rocznej przerwie - ostatni, uff. A to dlatego, że z czasem koncepcje na to, co ma zakrywać się zmieniały... Na koniec okazało się, że mus zasłonić wszystko.
W tym czasie koszt jednego panelu zmienił się od 90 zł do 190 zł .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 08:40, 22 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10068
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Z dzieleniem tiarelli zaczekaj do końca kwitnienia. Można też to zrobić we wrześniu.
Informuję, że sadziec wylazł z ziemi i ma ok. 10 cm.
Gratuluję ogrodzeniowego finiszu.
A trawa rzeczywiście nad wyraz soczysta.

No to wolę po kwitnieniu - będzie szybciej .
Moje sadźce tez wyłażą, to niesamowite jest, bo chodziłam koło nich prawie codziennie i już prawie się żegnałam . Atu raptem - są!
Trawa nigdy taka nie była, cieszymy się nią, bo zapewne długo taka nie pozostanie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 08:45, 22 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10068
mrokasia napisał(a)
Ciesz się, że sąsiad pozostał w palecie brązów, mógł pójść w niebieskie, różowe, żółte…
Ładnie wyglądają te panele. No i trawnik .

To prawda .
Generalnie malowanie było dziwne, bo dom sprzed kilku lat, wyglądał bardzo dobrze, kolor miał wpasowujący się w otoczenie - naturalny brązowy, taki "drewniany" . Przemalował na jakiś bordowy brąz. Kicha, za to się wyróżnia, może o to chodziło... To ten sąsiad od wody z pralki wylewanej do ziemi...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies