Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Agatorek 11:23, 15 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Jeśli przesadzałaś rodki z dużą bryłą korzeniową (i nie została przy tym uszkodzona), to bym zostawiła te pąki.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Anda 11:38, 15 maj 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33832
Judith napisał(a)

Anda, a to już można sypnąć nawozu? Ja im dałam końskicej qpy granulowanej do dołków...
Wątek Bogdzi znam, ale nie bywa tam ostatnio...


Compo Rhodo Vital jest specjalnie wykoncypowane dla słabujących rodków. Twoje dopiero co przesadzone, to braków nie widać, ale być może za miesiąc już coś pokażą, jakieś żółte listki itp.

Nie chcę robić reklam, ale nie wiem, czy ten nawóz jest dostępny w Pl więc pokazuję
https://www.compo.de/produkte/duenger-blattpflege/rhododendron-hortensie/compo-rhodo-und-hortensien-vital
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Judith 11:42, 15 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10359
Anda, jest dostępny. Kosztuje 300 zeta . Niezła przebitka ;-(
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Anda 12:14, 15 maj 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33832
Boszsz, nie rozumiem dlaczego.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Roocika 12:46, 15 maj 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7950
U nas tylko Compo długo działający do rododendronów
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
DariaB 15:40, 15 maj 2023


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3114
Judith widzę, że poszłaś z ciosem i super, już masz z głowy przesadzanie rodków. Ja swojego też muszę przesadzić ale zabieram się do tego jak do jeża Fajne poranne kadry, świeże i soczyste.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Judith 16:23, 15 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10359
DariaB napisał(a)
Judith widzę, że poszłaś z ciosem i super, już masz z głowy przesadzanie rodków. Ja swojego też muszę przesadzić ale zabieram się do tego jak do jeża Fajne poranne kadry, świeże i soczyste.

Daria, ciężko się do tego zebrać . Ale na pociechę powiem Ci, że poszło szybciej i sprawniej niż się spodziewałam i nieporównanie krócej niż się do tego zbierałam .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 18:13, 15 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22345
Teren powarzywnikowy zyskał nową jakość. Dobrze to wygląda.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 20:51, 15 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10359
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Teren powarzywnikowy zyskał nową jakość. Dobrze to wygląda.

Dziękuję, Haniu .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 20:54, 15 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10359
Dzisiaj pada cały dzień z krótką przerwą na piękne słońce . Beka na deszczówkę pełna, hura!
I dwa zdjęcia zrobione w deszczu, nie mogłam się powstrzymać
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies