Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród długi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród długi

Agatorek 08:52, 03 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Fajne łupy w skrzynkach .

Sadzone w deszczu na pewno się przyjmą
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ajka 12:07, 03 kwi 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3970
Szkoda trochę twojej ścieżki, bo była bardzo ładna. No, ale warzywniak bardzo pożądany i wskazany.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Joann 22:12, 05 kwi 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Agatorek napisał(a)
Fajne łupy w skrzynkach .

Sadzone w deszczu na pewno się przyjmą

Oj, na to liczę. Szczególnie ciekawa jestem piwonii
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 22:17, 05 kwi 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
ajka napisał(a)
Szkoda trochę twojej ścieżki, bo była bardzo ładna. No, ale warzywniak bardzo pożądany i wskazany.

Kawałek ścieżki zostanie, ale działka zyska na tym. Plyty są jeszcze w trawie, a z tych, co były w kamieniach zrobię podłogę za czarnym garażem. Tam ma być altanka z dachem, marzą mi się takie lampeczki żarówki i chciałabym tam zrobić taki kącik. Druga opcja to taka, żeby zrobić tam miejsce robocze na obieranie warzywek, wekowanie, składowanie pomidorków, ogorkow i co tam natura da
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 13:26, 16 kwi 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Wczoraj deszczowo, mimo to składaliśmy domek na warzywa. Jestem zielona w tym temacie, nie wiem, jak się zabrać, co posadzic, jak z podlewaniem. Jeszcze ścianki boczne sa do przykrecenia. Wokół balagan, ale w środku już trochę ogarnięte.



W tym tygodniu planuje posadzic pomidory, które wyhodowalam.



Mam kompost, czarna ziemię, wymieszam z tą, co jest. I cylindry planuję kupić na pomidory.

____________________
Joanna Ogród długi
Patrycja_KG_Lu 18:05, 16 kwi 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2626
Na jaki wymiar tunelu się zdecydowałaś? A zamiast cylindrów nie chcesz tych wiaderek darmowych z Lidla lub Biedronki? Trzeba im tylko dno odciąć.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Magleska 20:39, 16 kwi 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Fajna szklarnia takie marketowe wiaderka to dobry pomysł ja w nich dalie podpędzam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agatorek 22:01, 16 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Spora ta Twoja szklarnia . Co będziesz tam mieć oprócz pomidorów?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Joann 01:04, 18 kwi 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Na jaki wymiar tunelu się zdecydowałaś? A zamiast cylindrów nie chcesz tych wiaderek darmowych z Lidla lub Biedronki? Trzeba im tylko dno odciąć.

Hejka 3x6. Faktycznie, zapomniałam o tym, gdzieś czytałam, że dziewczyny tak zrobily dzieki To nie zamawiam cylindrów.
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 01:05, 18 kwi 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Magleska napisał(a)
Fajna szklarnia takie marketowe wiaderka to dobry pomysł ja w nich dalie podpędzam

Dziękuję, nie to co Twoja perełka, ale może byc Cudeńko będę podziwiać u Martki i Ciebie
Zapomniałam o tym patencie z marketami, też tak zrobie
____________________
Joanna Ogród długi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies