Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Wiolka5_7 16:23, 14 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
Martka,ale pięknie rozpoczęłaś sezon!

Wysiewy zrobione, nowa rabata której nie było ,cudnie z misami, uwielbiam stal

Cebulowe już za momencik Ach!

Czekamy na nowych lokatorów

Ps. Ja też traw takich jak : hakone,molinie,miskanty, nie ścinam jeszcze ,w marcu przytnę ,bo one i tak puszczają najpóźniej, będzie pusto a poza tym jest mokro na rabatach
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Rojodziejowa 16:30, 14 lut 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8357
Dołączam do fanów mis
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Gruszka_na_w... 16:54, 14 lut 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Ależ zmiany! Bardzo dobra koncepcja z tym osłonięciem tarasu. Dom pięknie się zatopi w zieleni. Misy w tym miejscu to strzał w dziesiątkę. Pasują jak ulał.
Gratulacje dla Twoich sikorek! Potrafiły należycie wykorzystać dostępne lokum.
Och, jak Ci zazdroszczę tej możliwości wysiewania w szklarni. Trzymam kciuki za udane wschody.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 16:58, 14 lut 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Martka
super ta nowa rabata z misami -brawo Ty tak po cichutku niby sen zimowy ,a tu takie zaskoczenie dla koleżanek
fajnie działasz ja mam w planie jutro jakieś wysiewy do paletek poczynić

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
antracyt 17:02, 14 lut 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11568
Sezon rozpoczęty z przytupem Podoba mi się pomysł i kształt nowej rabaty i misy oczywiście też.
ps. Zupełnie nie wiem jak to możliwe, ale moje krokusy dopiero nieśmiało zaczynają pokazywać zielone...a ja przecież na zachodzie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 18:19, 14 lut 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
No pięknie rozpoczęty sezon dużo się u Ciebie dzieje tak podpatruję i doszłam do wniosku, że mam zaległości, działasz mobilizująco misy bardzo ładne i ta budka dla ptaków mnie zainteresowała, masz ją na takim paliku, nie na drzewie? fajny pomysł, bo ja nie mam dużych drzew, by powieść budkę lęgową a tak też mogłabym u siebie wykombinować
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 18:21, 14 lut 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
antracyt napisał(a)
Sezon rozpoczęty z przytupem Podoba mi się pomysł i kształt nowej rabaty i misy oczywiście też.
ps. Zupełnie nie wiem jak to możliwe, ale moje krokusy dopiero nieśmiało zaczynają pokazywać zielone...a ja przecież na zachodzie


U mnie też krokusy ledwie, ledwie widoczne. A przebiśniegi jakieś mikroskopijne białości pokazują.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
LIDKA 18:58, 14 lut 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6990
Power masz nieustanny. Niby zimowy sen, a tu takie działania. Nowa rabata misowa świetna. Fajna koncepcja otulania domu.
Podgladam i podziwiam.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Gardenarium 20:20, 14 lut 2023


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Super, miałaś tę szklarnię warzywną?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Nowa12 20:47, 14 lut 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
I ja dołączam do zachwytów nad misami. Bardzo ładnie wygladają na Twojej nowej rabacie. Tylko czekać do wiosny.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies