Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

kaisog1 00:03, 14 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Wieloszka napisał(a)
Kasiu, one już się pięknie prezentują w tym miejscu, pasują do niego - wg mnie. Ale ja mam zawsze jakieś ale Tym razem - krzywizny pni tych brzóz.


M. zrobił komórką taką roboczą fotkę w trakcie sadzenia brzóz:



CUDNIE! Po prostu CUDNIE!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
agniecha973 01:05, 14 paź 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Aga, świetnie to już wygląda. Brakuje mi wyobraźni jak będzie ekstra jak już w tym miejscu wszystko dopieścisz!
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Madzenka 10:09, 14 paź 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
agniecha973 napisał(a)
Aga, świetnie to już wygląda. Brakuje mi wyobraźni jak będzie ekstra jak już w tym miejscu wszystko dopieścisz!


Ja się nie mogę doczekać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
bociek 12:13, 14 paź 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Wieloszka napisał(a)




Ale cudnieeeeeeeeeeeeeeeee. Pokazes jak to wyglada po zakonczonej operacji??? Proszeeeeeeeeeeeeee
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
JulkAd 14:51, 14 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Wieloszka napisał(a)





Aga jak już Ci te brzozy( no i tło z iglaków też) urosną to dopiero będzie cudo...teraz jest "wow". Nie mam dobrze rozbudowanej wyobraźni (takiej typowo ogrodowej), nie wiem jaki będzie końcowy efekt niektórych kompozycji...ale tę potrafię sobie wyobrazić i smuci mnie tylko fakt, że mój ogród takich brzóz nie pomieści. A krzywizny pni? Przecież taki jest ich urok...i tylko jak trochę "zmężnieją" to trza się do nich mocno przytulać coby energię łapać
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
malwes 15:11, 14 paź 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Zakupy świetne. Brzozy przepiękne. Uwielbiam te drzewa - ich migoczące srebrzyście liście i piękną spękaną korę. W zasadzie w każdej odmianie brzóz podoba mi się ich kora.
U mnie trochę za mało miejsca na brzozy no i mąż jest uczulony na brzozy więc nie sadzimy, choć on także jest ich wielbicielem.

Zdjęcia zrobione o poranku piękne - szronik i wstające słońce.
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
Enya73 16:45, 14 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ja też uwielbiam brzozy, ale moje są takie najzwyklejsze. Nie zraziła mnie też ogromna ilość drobnych liści Będziesz miała piękne tło W grupie wyglądają super! I nawet zimą stanowią ozdobę ogrodu
Pozdrawiam serdecznie. Miłego popołudnia
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Syla 16:46, 14 paź 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Fantastyczne zakupy i posadzenie ich idealne ....Teraz tylko się uśmiechnij ... bo ogród jest piękny i zadbany
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
noemi 09:55, 15 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
kaisog1 napisał(a)

[b]





Aga bardzo mi się podobają Twoje brzózki ....pięknie rozmieszczone ... tak na przemian ... CUDNIE !!!
____________________
ogród magdalenka
Wieloszka 10:36, 15 paź 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Agniecha, Madżenka, Bociek, Julita, Gosia(malwes), Anita, Syla, Noemi dzięki kochane za wszyyystkie pochwały - jesteście stanowczo zbyt wyrozumiałe - to demotywujące
Dla Was taka szybka poranna fotka komórką:

Wygląda tak niewinnie - 5 brzózek, ale 2 silnych facetów cały dzień na tej rabacie pracowało! No muszę ich pochwalić po prostu ! Musieli tam nawieźć kilkanaście taczek ziemi polnej, bo zrobiła się rabata-dołek, potem przemielili to glebogryzarką, a potem na moje życzenie pod każdą brzozę kopali ogromny dół i mieszali gliniasto-polną ziemię z torfem... No niech te brzozy spróbują teraz nie rosnąć
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies