Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Wieloszka 10:48, 22 paź 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
agniecha973 napisał(a)
Ale piękne zdjęcia, oczywiście robione w pięknym ogrodzie, inaczej by nie były takie.
U nas mgła zaczynała się wczoraj inaczej - wisiała na wysokości latarni, a na drodze było przejrzyście. Fajne wrażenie. Do rana opadła niżej, ale paraliżu nie było.

Ja widzę, że na tym forum za bardzo szafuje się słowem "piękne" i jak względne jest to pojęcie
Aga, u nas ta mgła utrzymuje się do tej pory, a jak wszyscy powoli jeżdżą po Wrocławiu Fotoradary niepotrzebne
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Pszczelarnia 10:56, 22 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wieloszka napisał(a)
Parę fotek przedwieczornego ogrodu



Wieloszko, mam swoje ulubione widoczki na Ogrodowisku. Ten u Ciebie zawsze mi się podoba. To co u Ciebie w ogrodzie i poza. Bardzo fajnie. A wejście do domu to masz dywanowe. Błysk.

Jak bukszpanom podaje się potas?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Wieloszka 11:04, 22 paź 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pszczelarnia napisał(a)

Wieloszko, mam swoje ulubione widoczki na Ogrodowisku. Ten u Ciebie zawsze mi się podoba. To co u Ciebie w ogrodzie i poza. Bardzo fajnie. A wejście do domu to masz dywanowe. Błysk.

Jak bukszpanom podaje się potas?

Pszczółko, przez to "poza nim, (ogrodem)" - czytaj dąb - nieważne jak duże drzewa posadzę - przy tym monumencie wyglądają mizernie... Dąb dominuje
Potas podałam bukszpanowm w formie siarczanu potasu rozpuszczonego (choć to bardzo trudne) w wodzie. Miał być oprysk, ale opryskiwacz się zapychał i ostatecznie zostały polane z konewki po liściach. Niestety niewiele to pomogło. Muszę szukać innej przyczyny, albo czekać do wiosny.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
ola 11:40, 22 paź 2012


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Piękne, spokojne widoczki u Ciebie, moje oczy tu się ralaksują, bo od mojego ogrodowego misz-maszu to można oczopląsu dostać. Aaa ... i baaardzo mi się podoba ten Twój redowy green carpet.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
Mala_Mi 11:46, 22 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mgła pięknie uchwycona Rewelacja...... ogród Domi.. tam mnie jeszcze nie było, a piszesz że pięknie..... kolejny ogród do podzwaniania i dołowania się
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Urszulla 11:54, 22 paź 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Ja Twój ogród nazwałam sobie "prostokątnym ogrodem", jest tak harmonijny i uporządkowany. Nikt na O. nie ma takiego, no i to wszystko pasuje do jego wielkości. A green carpet zachwycający, tylko czemu on ma tyle kolców!
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Milka 12:05, 22 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękne zdjęcia i ogród, na pewno widać kawał pracy i tę elegancję
a berberysy faktycznie dodają energii
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Wieloszka 12:10, 22 paź 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
ola napisał(a)
Piękne, spokojne widoczki u Ciebie, moje oczy tu się ralaksują, bo od mojego ogrodowego misz-maszu to można oczopląsu dostać. Aaa ... i baaardzo mi się podoba ten Twój redowy green carpet.

Olu, uwielbiam Twój misz-masz, jak go nazywasz
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 12:11, 22 paź 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
asc napisał(a)
Mgła pięknie uchwycona Rewelacja...... ogród Domi.. tam mnie jeszcze nie było, a piszesz że pięknie..... kolejny ogród do podzwaniania i dołowania się

Aniu!!! Niemożliwe, żebyś nie znała OGRODU DOMI!!! Pięknie - to mało powiedziane, tam jest bosko!!! To dla mnie ogród nr 2, zaraz po bukszpanowym!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 12:14, 22 paź 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Urszulla napisał(a)
Ja Twój ogród nazwałam sobie "prostokątnym ogrodem", jest tak harmonijny i uporządkowany. Nikt na O. nie ma takiego, no i to wszystko pasuje do jego wielkości. A green carpet zachwycający, tylko czemu on ma tyle kolców!

Dzięki Ula Choć ostatnio usłyszałam od mądrych ludzi (bynajmniej nie złośliwie), że na wsi ogród powinien być w stylu bardziej wiejskim, mniej formalnym, żeby lepiej wtapiał się w otaczający krajobraz. Mój jest w stylu miejskim, nie pasuje do otoczenia... No ale trudno, już go nie zmienię
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies